Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 8 Sayfadan 8. Sayfa BirinciBirinci ... 678
Toplam 76 sonuçtan 71 ile 76 arasındakiler gösteriliyor.
Ağaç Şeklinde Aç22Beğeni
dqw
    s00upp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: 2014 model fiyatları açıklanmış :)

Alıntı Clio-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadime değilmişte şuymuşta buymuşta yurt dışına gitmişte vs vs vs vs hocam yanlış anlama ama sırf sen istiyorsun diye ve sen bu araçtan aldın diye kalkıp başka araçların artılarını bizim aracımızın eksilerini yazamayacak tartışamayacak değilim beğenmiyorsan okuma cevapta verme bu bukadar basit. aslında insanın kendini eleştirememesi elindekinin eksisini rakipin artısını değerlendirememesi ve senin gibi hırs yapıp oraya buraya bok atıp saldırması burda sadece senin zayıflığını gösterir. ister kabul et yedirebil ister etme Google birinci sayfanın komplesi kardeşim aç oku clio4mü polomu diye karşılaştır gör %80lik kısım bu tartışmaya ne yanıt vermişler. clio4 sayfasında elbet 1 kişi arkasına alacak 10 kişi ben tartışamayacam ve ezdirilmye çalışılacam ama bana ne ya amaann güle güle kullanın hocam sırf siz aldınız diye daha iyi oldu araç kabul , kimseylede teknik anlamda burda tartışılamaycak adamın malına laf atınca ağlauacak oraya buraya saldıraca yok hadsiz flnlar uçuşacak.
    Bak arkadaşım, üslubunu beğenmediğimi son kez yineleyerek sana son kez cevap veriyorum. Ben Clio 4 mükemmel demedim. Ancak gelipte bana saçma sapan Polo ile kıyaslama yapma, gel Fiesta de sana hak vereyim zaten. İçi bomboş bir kutuyu gelipte bana, bize özelliklede burada övme. İnternette clio 4 ve polo'nun kıyaslaması baya mevcut, istediğin sonuçlara bakabilirsin. Ya at gözlüğünü çıkar ya da şurada bize daha fazla saldırıp durma hatta daha önceki mesajımda da söyledim sen Polo'n ile mutlu ol. Ben daha önceki mesajlarımda da dedim, Polo almaya gitmişken Clio 4'ü görüp inceledikten sonra karar değiştirdiğimi. Yurtdışı sohbeti tamamen size ithafen, şu kadar yaşadım benden iyi mi bileceksiniz tavrınıza yönelik bir şeydi yoksa tekrar ve tekrar söylemeliyim ki cok bildiğim iddia etmiyorum sadece reklam ve fanboyluk yapanları susturacak kadar bilgim mevcut. Eleştiri alamamak falanda değil bu, mükemmel değil zaten; sadece sınıfında fiesta ile birlikte en iyisi. Bu konuşma bir yere varmaz herkes kendi fikrini kabul ettirmeye çalışıyor ve bu yüzden son mesajım şu konuya; iyi saptırmışsınız zaten konuyu. Son olarak şu foruma zaten cok yazı yazmam genelde okurum ama en azından GDEMIR adlı şu forumun saygı değer üyelerinden birine saldırmamayı dene.

Edit : Polo sınıfının en iyisi iki hava yastığı ve volkswagen logosuyla güven aşılayarak sınıfında yenilmez armadayı temsil ediyor..Yersen.. ( Şimdi gelip bluemotion!! falan yazacaksanız gidip icon inceleyebilirsiniz.. Fakat madem en baz modeller kıyaslanıyor :) )
    Konu s00upp tarafından (10-01-2014 Saat 11:57 AM ) değiştirilmiştir.

Clio-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başçavuş

Durum
    Otomobiliniz

Alıntı s00upp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak arkadaşım, üslubunu beğenmediğimi son kez yineleyerek sana son kez cevap veriyorum. Ben Clio 4 mükemmel demedim. Ancak gelipte bana saçma sapan Polo ile kıyaslama yapma, gel Fiesta de sana hak vereyim zaten. İçi bomboş bir kutuyu gelipte bana, bize özelliklede burada övme. İnternette clio 4 ve polo'nun kıyaslaması baya mevcut, istediğin sonuçlara bakabilirsin. Ya at gözlüğünü çıkar ya da şurada bize daha fazla saldırıp durma hatta daha önceki mesajımda da söyledim sen Polo'n ile mutlu ol. Ben daha önceki mesajlarımda da dedim, Polo almaya gitmişken Clio 4'ü görüp inceledikten sonra karar değiştirdiğimi. Yurtdışı sohbeti tamamen size ithafen, şu kadar yaşadım benden iyi mi bileceksiniz tavrınıza yönelik bir şeydi yoksa tekrar ve tekrar söylemeliyim ki cok bildiğim iddia etmiyorum sadece reklam ve fanboyluk yapanları susturacak kadar bilgim mevcut. Eleştiri alamamak falanda değil bu, mükemmel değil zaten; sadece sınıfında fiesta ile birlikte en iyisi. Bu konuşma bir yere varmaz herkes kendi fikrini kabul ettirmeye çalışıyor ve bu yüzden son mesajım şu konuya; iyi saptırmışsınız zaten konuyu. Son olarak şu foruma zaten cok yazı yazmam genelde okurum ama en azından GDEMIR adlı şu forumun saygı değer üyelerinden birine saldırmamayı dene.
    arkadaşım bende sana diyorumki beğenmediğin bir nokta varsa cevap verme olsun bitsin bana ne senden senin benim üslübüm hakkındaki düşüncenden kardeşim ya! ikincisi ben GDEMİR ile gayet ve gayet iyi anlaşakta olan onu seven sayan hatta evimde dahi ağırlamayı ona teklif etmiş biriyim, ona cevabım ne sert ne ona kişisel bir şey yazılmıştır hatta oda bana böyle birşeyde yapmadı diliyorsan ondan direk al düşüncesini derim sana! 3 o çok küçük dediğin poloya binmediğin çok ama çok ortada kardeşim bir aracın dış kabuk ölçüşü onun iç hacminin küçük olduğu anlamına gelmiyor, kendindn çok emin konuştupğun polonn iç hem ön hem arka, hem ayak hem tavan boyutları cliodan küçük değil aksine üstündür ,sırf motor kaputu kısa, bagajı kısa diye bu araç cliodan küçükmü oldu yoksa uzunkaput yarışmasımı oldu dha iyisini belirleyen :) ? al sana o çok överek clio polo kıyaslaması bak bakim hangisinin hacmi daha büyükmüş? hangisi daha iyi yol tutuyor, daha sessiz, daha kaliteli malzemeyle üretilmiş sonucundada o bahsetiğin fiesta kaçıncıyış , clio kaçıncıymış,polo kaçıncıymış? şunuda unutma clio 1 yaşında polo ise 4 , polo burda eski ve sıkıcı tasarımın rağmen üstünlüğünü sergilemekte karşıaştırmaların %80inde acep neden :) ? ayrıca unutmaki bu karşılatırmalardaki clioda avrupanın cliosu bursa üretimi her yeri sıkıntı dolu versiyonuda dğil yani . [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

s00upp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Ya inan sana ne laf yetiştirilir ne de söz anlatılır. Dahada bir şey demiyorum, şimdi bende gidip bir test koyup seni mahçup duruma mı düşüreyim illa ki ? Kutudan kasıtın boşluk ve hissiyatsızlık değilde boyut olduğunu düşünecek kadar dar görüşlüsün. Son mesajım bu da selametle.

Clio-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başçavuş

Durum
    Otomobiliniz

Alıntı s00upp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya inan sana ne laf yetiştirilir ne de söz anlatılır. Dahada bir şey demiyorum, şimdi bende gidip bir test koyup seni mahçup duruma mı düşüreyim illa ki ? Kutudan kasıtın boşluk ve hissiyatsızlık değilde boyut olduğunu düşünecek kadar dar görüşlüsün. Son mesajım bu da selametle.
    yaa hee kardeşi hee :) şimdide kıvırmalar başladı yok kutudan kastı kardeşim hisiyatsızlıkmış yeminle tanyeli :) bunun sonucunda gerçekten clio 4 ün sana yakışacğını düşünüyorum tüm Fransız arabaların içi dansöz gibi oynar derler belli bir kmdn sonra :)

GDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Durum
    Otomobiliniz

. . .

Mesmaygu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ADMİN (Yıldıray YEL)

Durum
    Otomobiliniz

Arkadaşlar marka konusunda tartışmanız güzel.

Fakat yaşınıza yakışarak; kişilik ve ahlak haklarına saldırmadan yaparsanız forumdan bilgilenmek isteyen arkadaşlara faydası olacaktır.
    Eğer şahsi olarak tartışma yapılacaksa özelden yapınız.
    Konunun tartışma boyutu amacının dışında yapılacaksa gereken yapılacaktır.
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

>>...Renault Megane II 1.5 Dcı 100 bg Privillage 2008...<<

"Harâbât ehlini hor görme sakın,Nice defineye mâlik viraneler var".

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler