Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 13 sonuçtan 11 ile 13 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    farukcagsak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OnBaşı

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cvp: Dizel ve Benzinli Cliolar

2. el clio aldım bi kaç ay once ozellikle benzinli ve lpg takılmamıs tercih ettim cok ciddi kmler yapıyorum ayda 3500kmnini altına dusmuyor bazen 4,000km
    dizel tercih etmedim hem daha pahalı hem de ekmeği yenmiş oluyor geneldeşirketlerde pazarlamacılarda sunda bunda kullanıldıgından artı olarak masrafından cekindim masraftan kastım arıza olması durumundaki masraf bakım konusunda asırı farkları yok ama turbosu bilmem ne arıza yapınca masrafı dusundurdu beni
    lpgli de tercih etmedimm cunku kim nasıl bi sistem takmıstır sorun yasamısmıdır bazı yakıtı etkileyen rolanti valfi gibi parcalar iptal edilmiş midir ugrasmak istemedim.
    benzinli tercih ettim normalde benzinle de binerim cunku hakikaten yakmıyor araba 100kmde yaktıgı 6-7 litre suruse yola gore ama fazla uzun yol yaptıgım için lpg taktırmaya karar verdim 15 gun kadar once takılacaktı ihmal ettim ama yakın zamanda taktıracagım ıvır zıvır her masrafını 4 ay gibi surede amorti eder diye hesaplıyorum

2. el bi clio alacaksanız size de tavsiyem benzinli sagı solu kurcalanmamıs bir arac alın eger ayda 1000-1500km den fazla yol aypmayacaksanız lpg ile filan da ugrasmadan benzinde binin.

yada sıfır dizel tercih edin.
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    www.RenaultClubTR.com

SymBoLiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    PsiKoLoJiK Moderatör

Durum
    Otomobiliniz

fazla fiyat farkı yok serviste hem parça parasını çıkarıyor zaten :D benzinle hatta dizeli daha çok geçiyor benzinliyle yaptıgın yolu dizelle 3 defa yaparsın dizel ve benzinli clio kullanan biri olarak gözünü kapat dizel al derim bak rahatına hemde ok az yakıyor
    Kod:
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR.
    TOPRAK EGER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR...!
    SyMBoL 1.5dci 65hp ///2009

BLACK REGULARITY

Seninle benim aramdaki fark her zaman senin yukarıdakilere bakmaktan korkmandandır.

dinçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

benim 2003 sembolüm vardı 8v tüp taktırdım gayet memnundum kaza yaptım.4000 tl ye sattım 10000 tl sigortadan aldım ve 16000 tl ye 2005 82000 de 65 hp dci aldım . 102000 binde motor gitti grang ovalleşmiş piston kapak. sekman rektefiye,conta,enjektör bakımı derken 2500 tl gitti.şimdide turbosundan ıslık sesi gelmeye başladı .dizelin motorun yenisi 6500 tl benzinlinin 3500 tl sormuştum. şimdiki aklım olsa benzinli tüplü yü tercih ederdim. Ama dizel alacak arkadaşlar kesinlikle 65 değil 80 beygir sembollerden alsınlar yakıtıda daha az gücüde fazla tam ideal oluyor.kesinlikle 80 beygir olan.derim
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    www.RenaultClubTR.com

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)