Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    ErHaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erhan Uğurlu

Durum
    Otomobiliniz

Standart Renault Clio Symbol 1.4 Teknik Özellikleri

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    .
    .
    .
    .

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

"İnsanlara, onları size nankörlük yapmaya mecbur bırakacak kadar büyük iyiliklerde bulunmayın."

SANAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Renault Clio Symbol 1.4 Teknik Özellikleri

ustam merabaura bakmayın benim aracım honda deyil.ama bilginize ihtiyacım var,zor durumdayım açıkçası.ustam benim 2006 1.5 dci alize clio var.araç 100 binde.arac 5 inci viteste gaza bastığım zaman ıslık çalar gibi bi ses geliyordu,uzun zamandır bide 20 30 km yol yaptıktan sonra araç yere damla damla az bi şekilde yağ damlatıyodu.bi ustaya ****rdüm özellikle 5 nci viteste gaza basmamla beraber gelen ıslık sesi için.usta hemen şanszuman yağını kontrol etti ve 3 litreye yakın şanzuman yağı ekledi.böyle dene dedi.eve gelirken 20 km yol yaptım bu arada ve garaja girdiğimde aracın altına baya bi yağ aktığını en az 1 kg var belkide daha fazla.aracı heman stop ettim...
    1 ) ustam sorun nerden kaynaklanıyor?
    2)bana maliyeti çok olurmu işçilikle beraber ?
    3)tekrar tamirciye gitmem için gene 20 km yol yapmam gerek;aracı kullanarak ****rsem olurmu.yoksa çekerek mi ****rmeliyim ?
    ustam yardımcı olursanız çok sevinirim.valla çok zor durumdayım.çok teşekkür ederim...

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)