Aleo Flash Intro Banner Maker Aleo Flash Intro Banner Maker

Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    Çavuş hepattrcp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0
    Aldığı Teşekkür: 0

Standart Kalorifer

Arkdaslar son zamanlarda havaların sogumasıyla kalörifer iyi ısıtmamaya başladı yani sıkışık trafikte olmadıkça ılık üflüyor hatta 90 100 giderken iyice soguyor üflemesi bugun ustaya gittim polen filtresini degistirdi ama düzelmedi kalörifer peteğindendir ozaman dedi bi elektirikçiye yönlendrdi ama başı cok kalabalıktı gösteremedim elektrkle kalörifern ilgisi ne niye oraya yönlendirdi anlamadım? birde sorun kalörifer petegindeyse ön camın ordan temizlenebilir belki değişmesine gerek kalmaz dedi böyle bir ihtimal varmı arakdaslar temizlenebiliyormu? birde degistirsek maliyeti ne olur ön göğüs falanda sökülüyormus sanırım sonra tıkırtılar baslamasın araçta?
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

1999 clio 1.6 8v rxt altın rengi

Çavuş hepattrcp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

Standart Cvp: Kalörifer

Yokmu fikri olan arkdaslar..
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

1999 clio 1.6 8v rxt altın rengi

Acemi

mzantur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

Eğer filtre değişimi ile düzelmediyse, öncelikle kalorifer musluğunu kontrol etmek lazım. musluk açmıyo veya musluğu açan küçük halat kopmuş olabiliyor. sana tavsiyem kendi yöntemlerinle önce musluğun çalıştığından emin ol. kalorifer ayarlarının hemen sağ tarafında, göğüs bölgesinin altında iki halat var. birisi sıcak soğuk diğeri alt üst ayak cam üfleme ayarı. onları bir kontrol et istersen. baktın ordan bi cacık olmadı başka çarelere bakmak lazım. geçmiş olsun...
    :happy2: Clio II 1.4 16V RXT :happy2:

Acemi

kumlukoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

mzantur un fikrine katılıyorum kalorifer musluğu açmıyor yada açıp kapama vanası iş görmüyor yalama veya diş sıyırmıştır.

www.RenaultClubTR.com

Günes
    Guest Günes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Cvp: Kalorifer

Termostad valfi açık kalmış. Kapanmazsa bu durum olur. Civalı bir boru içerisinde hareket eden itici akış kapağını kapatır normalde. Ya civa özelliğini kaybetti yada yörüngesinden çıkan yani balansa uğrayan mil yerinden sıkıştı. Termostadı değiştir düzelir üstadım.Öyle bir ustanın demesiyle hemen petek filan söktürme sakın yoksa göğüsün altından gelen sesleri gece yatağında bile duyarsın.

OnBaşı SymbolicDCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    3

Standart Cvp: Kalorifer

Geçen hafta sanayideki ustamın yanına gittim.2001 model clio (RTA sanırım) vardı.Aynı sorun onda da vardı.Usta yeni termostad taktı.Radyatör ve hortumlarda ki pasları temizleyici bir sıvı koydu.Araç yaklaşık yarım saat boyunca ara ara gaz verilerek çalıştırdılar.Sonra hortumu söktü.İçinden akan pisliğin keşke fotoğrafını çekseydim.Sonra yeni antifiriz koydu.Aracın içine geçtim.Kaloriferi açtı.Gayet yoğun bir sıcaklık geliyordu.

Gözlemlediğim bunlar...Umarım yardımcı olur.
    Chip Tuning
    Açık hava Filtresi
    Turbo basıncı
    Jantlar ve Tekerler 185/60/15 CLİO 3 Orjinal jantlar

intercool (Erhan Abi de :dumbells: )
    Helezonlar (Yaza inşallah)

Renault yapmış benim aracımı 65 Bg ben yapacağım 125 Bg :thumbsup:

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)