Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    beyaz_23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Renault direksiyondan kumandaya uyumlu oto teypler

iyi günler arkadaşlar,

bu bölümde bu konuyu bulamadım sitede bu konu varsa kusura bakmayın. benim 2006 1.4 clio3 aracım var kaset çalarlı.usb girişli cd çalar taktırmak istiyorum ama direksiyondan kumandaya uyumlu bazı modeller oluyormuş diğer modeller direksiyondan kumanyada uyumlu değilmiş. mesela sony gt550uı oto teyp aracımla uyumlu mu nasıl bulabilirim uyumlu teyp modellerini yardımcı olur musunuz ?

kolega35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Binbaşı

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Renault direksiyondan kumansaya uyumlu oto teypler

İyi günler,aracınız Clio'larda bulunan TUNER LIST ile UPDATE LIST modeli kasetçalarların tam geçiş yaptığı yıllara rastlıyor.Ama sanırım kasetçalarınızın sağ ön tarafında UPDATE LIST yazıyor.Eğer düşündüğüm doğru ise aracınızın direksiyon kumandasına tam uyumlu cihaz Sony CDX_GT30RN dir.Ancak bu cihazda USB girişi yoktur.
    Direksiyon kumanda kolu aparat çalışmam bulunmaktadır.Bu aparat yardımı ile Clio 2-3-4, Megane 1- 2 , Scenic 1 -2 , Peugeot 206-306-307 , Renault 19 (R19) , Master , Laguna1-2, Opel Vectra,Kango 1-2,Focus/Connect , Fiorino,Toyota,Kia ve daha bir çok araçta orijinal kumanda kolu ile Pioneer Sony Alpine JVC Blaupunkt Kenwood LG Panasonic Clarion'ları kontrol edebilirsiniz.
    İletişim için cep numaram: 554 302 25 74 'tür.

beyaz_23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Renault direksiyondan kumansaya uyumlu oto teypler

sağolum teşekkür ederim..servistekilere soruyorum fakat yardımcı olan yok kendileride şu bu uyumlu diyemiyorlar...tekrar teşekkürler...

sugarboy067 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Renault direksiyondan kumandaya uyumlu oto teypler

merhaba benimde 2004 model scenic dynamic var kasetçalar ve 6 lı cd changer var buna uyumlu hangi tekmi yoksa farklı marka varmı

birde opel car 400 kasetçalar vardı vectramda onlara ses entegrelerinin oralara kablo ekleyip aux girişi yapılıyordu opelx sitesinde bulmuştum yapanlarda vardı

renault teyplerinde olmuyormu bu şekilde birde ne marka mıdel teyp var bunda önde pek bişey görmedim dışarıda çıkartmadım

şimdikten yarımınız için teşekür ederim

rambokeke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Renault direksiyondan kumandaya uyumlu oto teypler

arkadaşlar bendede 2004 scenic 2 var ikinci el aldığım araçta maalesef cd changer arızalı çıktı tamir ettirmek yerine bende teyibin cd changer çıkışlarına uyumlu dijital cd changer taktırdım bu dijital cd changer'da flash bellek girişi var şarkıları flash belleğe atıp dinliyorum ayrıca bu cihazın ı pod girişide var ben telefonumu bağlayıp telefondaki müzikleride dinleyebiliyorum 170 tl ye taktırdım en azından kasetçalarlı teyp'in usb girişi oldu orjinelliğide bozulmadı herkese tavsiye ederim başka teyp arayarak uğraşmayın en güzeli ve e ucuzu bu şekilde.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)