Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 6 Sayfadan 5. Sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu
Toplam 52 sonuçtan 41 ile 50 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    ApSUVaî
    ApSUVaî - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Guest

Standart Cvp: Yeni Kangoo Extreme Fiyat şok şok :)

Bizzat Denedim Hemde Bayiide İçin Rahat Etsin Diye Bir Mp3 CD Si Al Yanina Sende Dene Bayiide Ki Eleman Da Şaşirdi Hatta

Şu An İçin 3 Donanim Seviyesi Var Privilage Ocaktan Sonra Gelebilir Diye Bir Bilgi Var Şimdilik Benim Edindiğim Ne Derece Kesindir Bilemem
    Extreme Serisi Sinirli Seri Diyorlar Sizin De Dediğiniz Gibi Fiyat Avantaji Elde Etmek Adina Ki Bence Çok Başarili

alperella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başçavuş

Durum
    Otomobiliniz

@alfa-x

Senin kendi özel ihtiyaçların farklı
    Öyle bi ihtiyacın olurki değil kangoo master kesmez o ayrı.

Ama ben bir daha hafif ticari almıycam.
    Yıllardır kullanıyoruz , hala da var.
    Ama bundan sonra alırsam ticari almıycam.

Ayrıca ne olursa olsun C sınıfı temiz 2. el bir araç , 0 km donanımı baya kısıtlı
    bir hafif ticari ile aynı fiyata olsa

emin ol sıfır olsun düşük olsun diyenler kadar
    2. el olsun donanımlı binek olsun diyende olacaktır.
    Rineck

alfa-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OnBaşı

Durum
    Otomobiliniz

MP3 ü denerim bu bilgi süper oldu bende listede mp3 standart yazıyo teyp de mp3 yazmıyo dedim herhalde yeni geleceklerde olacak çoook saol çok iyi oldu..

Bana devamı geleceğini söylediler renault net diye bayilere özel sayfada baktı yeni extreme privilage priv.Chromeline linkinden baktı.extreme olayı fluence dede var expression fluence de yok.

Privilage için o kadar beklemicez eylul ekim kasım söylentileri var.105 lik İnci gri bulamazsam,gümüş mavi olmadı gri bunlar olmadı aynıları 85 lik için.Bu donanımla bu fiyatla çok satacak gibi.Yoksa rakipleri doblo connect 3 e katlayacaklar yıl sonuna kadar.

Reno bayilere artık ticari araç şartı getirmiş her ay en az şu kadar satacaksın diye.Kangoonun fiyatı scenic parçaları olduğu için uygun.Bencede alınabilecek en mantıklı araç diğer 85 likten motor şanzıman yakıt olarak memnundum ama 105 liğide çok iyi anlatıyolar yakıtıda sakin kullanımda aynı gibi şehir içide pek kullanmıyorum..
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

ApSUVaî
    Guest

85 Veya 105 Sana Kalmiş Ama Seçim Güzel Ve Mantikli Hayirli Olsun Mp3 Olayini Ne Yazikki Bayiilerde Çalişanlar Bile Bilmiyor Ve Enteresandir Ki Bir Mp3 CD Si Takip Bakma İhtiyaci Bile Duymuyorlar Ya Yazik Hakikaten Ben Deyince Yok Calmaz Dedi Dedim Deneyebilirmiyiz Çünkü Ben Çaldiğini Okudum Takip Ettiğim Yurt Dişindaki Forumdan İyi Deneyelim Dedi Ve Çalinca Hayret Dedi Pes Dedim Ya Ona Da Dedim Bir Mp3 Cd Si Takip Denemez Mi İnsan Diye Tizler Yok Deniyor Tizler Var Kol Dayama Yok Diyorlar Kol Dayama Var Hatta Ön Koltuklarin İleri Geri Haraket Ettiği Raylar Toz Olmasin Diye Mi Bilmiyorum Ama Bir Uzanti Koymuşlar Yenilerde

OnBaşı

Durum
    Otomobiliniz

Teşekkürler :thumbsup:

Tizler yok galiba sesi açıp dinledim sağ kapıdan gelen ses sanki yukarıdan gibi ama kapağı açamadığım için kesin konuşamam ama yok gibi.

Kol dayama ve mp3 süper olmuş sırf bu yüzden haziranda vazgeçmiştim herşeyde bi hayır var işte.Ben manuel klima,manuel arka cam ve jant düşünüyordum abs kaymak oldu birde yol bilgisayarı olsaymış napalım yine depoyu fulleyip ölçücez :)

Ön cam ile konsol arasına sünger çekilmiş yenilerde.İleri geri hareketi kol yerine çıplak demir olmuş uzaktan kumandadan bagaj kilitleme tuşu kalkmış vs.

Yurt dışında takip ettiğin site hangisi ??

ApSUVaî
    Guest

Tizler Var Kol Dayama Var Mp3 Çaliyor Teyp Ekrani Konsoldaki Satirlari Artirilmiş Emniyet Kemer Tokalarinin O Kisimlarda Ön İki Koltukta İlaveler Var Tabana Kadar Neredeyse Tozluk Gibi Ve Ön İki Koltuğun Arka Kisimlarinda Da Aşinma Olayina Karşi Saniyorum Düzenleme Yapmişlar O Kisma Kalin Keçe Tarzi Bir Ekleme Var

bora-feat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum
    Otomobiliniz

alfa-x kardeşim yerinde olsam güzel bi otomobil alırım mp çalması falan hikaye geçen sanayide arkadaşımın yanına gittim 2005 scenice bakım yapıyodu biz mp diyoruz adamlar scenice 5 li cd çalar koymuş 2005 ine :D
    yıl 2010 çıkan modeler 2011 demekki şimdiki scenic 10 cd çalıyo :D
    Bu bölgelerde bu gölgeler oynar çevrene bak kendine oynama izleyen yok geç kaldın

istediğin anda yanında bir arkadaşın yoksa internete mahkumsun demektir kısaca internet böcüğüsün mausem le yerim senin gibi böcükleri :)

OnBaşı

Durum
    Otomobiliniz

Sorun temiz 2. elde temiz oluncada kangoo fiyatına geliyor hatta geçiyor benim mantığımda temiz 2. eldense 0km.

Scenic ile kangoo arasında çook fark yok hatta direksiyon güncellemesinde SCENIC II yazıyor menude.Bu arada güncelleme öncesi direksiyon daha direkt tepkiler veriyodu scenic 2 yüklenince daha yumuşak oldu önceki daha spor du.

Yani aynı araç farkı amortisör ve yaylar.Ayrıca tavanları alçak olduğundan daha otomobil gibi.

Bense daha jip gibi istiyorum.Yoksa scenic 2 lerde çok hoş araba,megane sw lerde.Dediğiniz araçların havası da daha fazla ama o devirleri geçtim.Belki 85hp lik logan sedan laurette bile alabilirim.Nasipse kangoo İNŞALLAH.Herşeyin hayırlısı çok sıkılırsam satar başka araç bakarım :)

Yoksa asıl istediğim araba 92 ve sonrası Mercedes S320,vakumlu kapılar ,çift camlar,5mt uzunluk,deri döşeme dijital çift bölgeli klima..

TheWorldLord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

alfa-x abicim bi kaç sorum olacak. Extreme ve Expression arasındaki tek fark bu konuda yazdığın değil mi? Extremenin teybinde bluetooth ve flash disk takılan usb slotu var mı ? Tekno paketi ile stil paketi extreme ile beraber satın alınabiliyor mu abi? Privilege ile Extreme arasındaki farklar neler? Ve Son olarak 85 bg ve 105 bg arasında yakıt farkı var mı? Herhangi bir versiyonda.
    www.RenaultClubTR.com

hakanb43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

ben 2011 kangoo privilege chromline aldım.
    34000 tl nakit plaka dahil anahtar teslim fiyatı.
    çift hava yastığı, bluetooth lu teyp 6 ileri vites 105 beygir. sis farı park ve yağmur sensörü, içinde ilave olarak üçlü göz var.
    çelik jant 15 inç. siyah rengi tercih ettim.
    şehirler arası 100 km. ort 5.1 km yakıt harcadı.
    bilmiyorum iyi mi yaptım ama ne rampada ne de düzde taksiyi aratmıyor.
    2011 Model Kangoo Privilege Chromline

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)