Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 10 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    xvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OnBaşı

Durum
    Otomobiliniz

Standart sıfır kango fiyatları hakkında bilgisi olan varmı

ıyı aksamlar arkadaslar sıfır 85 bg lık fuul ıle 105 bg lık fuul fıyatları konusunda bılgısı olan varmı bırde sızce hangısı alınmalı 85 bg lıkmı yoksa 105 bglıkmı??????
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    www.RenaultClubTR.com

drej - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: sıfır kango fiyatları hakkında bilgisi olan varmı

KARDEŞ BEN GEÇEN SENE ALDIM 85 bg LİK ARABADAN MEMNUNUM AMA BOYASINA ÇOK DİKKAT ET BENDE HER TARAFINDA NERDEYSE ÇAPAK İZLERİ VE PUNTA İZİ GİBİ KAYNAK YAPILIRKEN KALAN İZE BENZİYOR. HERNEYSE DİKKAT ET BENİM GİBİ SONRADAN GİT GEL VS. GİBİLERLE UGRAŞMA BİRDE ARABANI ÇAMURLUKLARI OKADARMI ZAYIF OLURYA SERÇE PARMAKLA İÇE GÖMÜLÜYOR SAÇI ÇOK İNCE VE UZUN YOLA ÇIKDIM YOLDA YOL TUTUŞU ÇOK İYİ DEGİL HIZLANDIKÇA DENGESİZLEŞİYOR NEYSE İYİCE ARAŞTIR DERİM...
    ARDA_TURAN

ALpeR22
    ALpeR22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Guest

105 her türlü seni memnun edecektir.Ayrıca her aracın kronik sorunları var sonuçta gidipte o fiyata alman arabası alamazsın..

pendikli_fb
    pendikli_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Guest

105 'lik Kangoo Kullanıcısı Olarak Gayet Memnunum Aracımdan

bora-feat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum
    Otomobiliniz

Alıntı drej Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KARDEŞ BEN GEÇEN SENE ALDIM 85 bg LİK ARABADAN MEMNUNUM AMA BOYASINA ÇOK DİKKAT ET BENDE HER TARAFINDA NERDEYSE ÇAPAK İZLERİ VE PUNTA İZİ GİBİ KAYNAK YAPILIRKEN KALAN İZE BENZİYOR. HERNEYSE DİKKAT ET BENİM GİBİ SONRADAN GİT GEL VS. GİBİLERLE UGRAŞMA BİRDE ARABANI ÇAMURLUKLARI OKADARMI ZAYIF OLURYA SERÇE PARMAKLA İÇE GÖMÜLÜYOR SAÇI ÇOK İNCE VE UZUN YOLA ÇIKDIM YOLDA YOL TUTUŞU ÇOK İYİ DEGİL HIZLANDIKÇA DENGESİZLEŞİYOR NEYSE İYİCE ARAŞTIR DERİM...
    aracın yol tutuşu hakkında nasıl sorunlarınız varsa gelin test edelim size yardımcı olmak isterim 190 la yağmurlu yolda virajdan canlı çıkartan bir araç bindiğiniz araç sınıfındaki esp li araçlar 190 la viraja girdiğinde esp yardımcı olamıyor nerdeyse çamurluklar saç değil plastik bunun tek bir amacı vardır yaya güvenliği yaya ya çarptığında zarar vermesin diye içeri dirip çıkıyor bu benimde kafamda takıntı olmuştu ama çok güzel bişey çamurluğu istediğin yere çarp içine gömülme şansı yok aracın boyası hakkında bir kaç arkadaşımız daha şikeayetçi öyle sorunlar olabiliyor 105 lik kullanıcısıyım öncveden 85 liğimde vardı 105 lik tavsiye ederim aracın chıptuning yazılım attırdımaracım şu anda 140 hp bu sınıfta 140 olan araç yok en güçlüzsü oldu araç gayet güzel ama ama fiyatı çok ucuk 105 lik en fulu 41 milyar civarı bu paralar bu araçlara verilmez eğerki gözden bu paralı çıkardıysan 41 değilde 45 verip trafic cıty van al derim hem daha güçlü hem daha sağlam hem daha konforlu hem daha hızlı yolu tutuşu daha üstün ve daha güvenli hemde büyük yakıt olarakta en fazla 1,5 litre fazla yakar satarkende kangoodan daha fazla prim yapan bi araba sonucunda kangoda kamyonet diye geçiyo traficte bu kadar parayı gözden çıkardıysan 4 lira fazla ver trafic al derim
    Bu bölgelerde bu gölgeler oynar çevrene bak kendine oynama izleyen yok geç kaldın

istediğin anda yanında bir arkadaşın yoksa internete mahkumsun demektir kısaca internet böcüğüsün mausem le yerim senin gibi böcükleri :)

xvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OnBaşı

Durum
    Otomobiliniz

eskı kasa 2008 kangom var 2001 de pampa ,pampayı ıste kullanıyorum 2008 dızellede aılecek hafta sonları kullanıyorum ıkı arabanın rengıde aynı arayıs ıcınde olmam sıkılmamdan degısık ve buyuk bi şey alayım dıyorum cok buyuk alırsam bazen pampa arızalanınca dızelı kullanıyorum yanı mınıbus tıpı almayı tercıh edemem. yenı kasa kango,pejo tepe,pejo 3008,nıssan qoascayı,yenı kasa doblo,dacıa duster. bunlar baktığım araclar ama secım yapamıyorum.
    www.RenaultClubTR.com

ufukemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Re: sıfır kango fiyatları hakkında bilgisi olan varmı

renaulttan şaşma haytımda 3 tane aracım oldu 3 üde reno ve eğerki değiştirirsemde yine reno düşünuyorm

bayar28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

ben 9 ay evvel 85 lık crom serısını aldım gayet memnunum gezme falanda yapmıyor tavsıyemdır..
    www.RenaultClubTR.com

BİLGİN STEPWAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OGÜN BİLGİN

Durum
    Otomobiliniz

1 yıl önce aldım cromline 85lik ve hiç bi sorunum yok virajlarda da cok iyi gayet hoşuma gidio tek sıkıntısı 5 inci vites 4 bin 4100 derivi gecmiyor o kadar da olsun :D
    ĞĔĹĔŃĨŃ ĞĨĎĔŃĨ ÁŔÁŤМÁĎĨĞĨ ŤĔĶ ŶĔŔ VĨČŤŐŔĨÁ ŚĔČŔĔŤ'ĎĨŔ

alper2930 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

kardeş ben dün aldım kangoo privalege chromline 105 lik 2012 fiyatta bayağı bir pazarlık yaptık 40000 tl aldım

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)