Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    rasit39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

soru Megane SW mu Yoksa Kango mu Kararsızım Acil Yardım!!

arkadaşlar çok kararsız kaldım daha önce sw sadece kartal kullandım şimdi r 9 bro var değiştirmeyi düşünüyorum kendim esnafım ama aile aracı olarakta kullanmak istiyorum megane olursa 2000-2003 eski kasa yani megane 1, kango olursa 2004-2007 arası düşünüyorum tabi az km olmak şartıyla kangolara bakıyorum caddy lere bakıyorum connet lere bakıyorum bayağı kafam karışık yardımlarınızı bekliyorum vereceğininz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim iyi forumlar...
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    www.RenaultClubTR.com

Msy
    Msy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Megane sw mu yoksa kango mu kararsızım arkadaşlar acil yardımmmmm

üstadım 2003 alacağına az daha kendini zorla 2004 megane 2 sw al. 2010 connect 90 ps bindim, arkada amortisör diye bir şey yok. Araba konforu göremezsin. 110 Hp liklerini bilemiyorum yorum da yapmam. Çukura girdin mi miden alt üst olur. Viraja girdiğinde denge menge yok anında kayıyor. Connect hiç tavsiye etmiyorum. 2010 fiorino bindim 75 HP konforu çok güzel ama denge yok. 120 ile giderken yanından kamyon geçince korkuyordum. Ama rahatlıık dersen çok güzel otmobil konforu var neredeyse. Güvenlik abs ile süper. Ama 100 geçtikten sonra Allaha emanet. Bagaj yok denecek kadar az arkaaya 4 kişi sığamaz ortalama 75 kiloluk kişi düşün :). 2009 pejo partner bindim. Sakın ha sakın yanından geçme... şimdi 2008 kango var gidişi çekişi süper ama en konforsuzu bu. her yerinden garç gurç ses geliyor. 85 HP olması en büyük ajantajı.. Ben sana 2004 megane 2 sw al derim megane 1 e bişey diyemem ama hem iş hem de aile için alacaksan kardeşim 1.5 dizel dacia logan al . Konfor lazım değil dersen parça ucuz olsun dersen dacia al kafan rahat etsn..

Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Megane sw mu yoksa kango mu kararsızım arkadaşlar acil yardımmmmm

ya dacia da iyi ama renault kadar donanım yok mesala 2006-2007 dacialar temizleri 19000- 21000 tl arası dediğin gibi megane2 sw ortalama 2004 2006 ları 24000 26000 arası ve reno farkıyla peki bu caddy ler nasıl acaba kullanan varmı acaba ortalama 25000 -27000 tl arası onlarda...

mirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çavuş

Durum
    Otomobiliniz

Bu forumda en ranault karşıtı benim belki ama , connect ve caddyden uzak durun ... Megane 2 sw benimde aklıma olan bir araç ... heleki dizel alınırsa tadından yenmez ...
    Türk insanı para gibidir içine ışık tut ATATÜRK yoksa sahtedir...!!!

bora-feat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum
    Otomobiliniz

yeni kangoo olsaydı kango derdim ama old kangoo olur o paraya onun için megane sw derim
    Bu bölgelerde bu gölgeler oynar çevrene bak kendine oynama izleyen yok geç kaldın

istediğin anda yanında bir arkadaşın yoksa internete mahkumsun demektir kısaca internet böcüğüsün mausem le yerim senin gibi böcükleri :)

emo-RSİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Orgenaral

Durum
    Otomobiliniz

megane sw güzel seçenek..
    İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi Raciûn
    (Biz Allah’a âidiz ve vakti geldiğinde elbette O’na döneceğiz)

Acemi

Durum
    Otomobiliniz

herhalde megane şekillenmeye başladı kafamda yeni kasaları araştırıyorum bende sahibinden de fakat hatalı ilanları şikayet etmekten araba bakmaya vakit kalmıyor sw kategorisinde binek hb meganları koymuşlar kaç akşamdır sinirim bozuldu..... bende geçiş sürecindeyim şu an sıfır alırsam tabi ki kangonun yeni kasası çok iyi ama birkaç yıl daha maddi sıkıntılarım devam edecek gibi duruyor malum 98 krizinde bütün işyerlerimizi kaybettik şu an toparlanmaya çalışıyorum ilginiz için şimdiden çok teşekkür ediyorum birkaç yıl daha ikinci el kullanmak zorundayım onun için bu kadar çok araştırıyorum tekrar teşekkür ederim ilginize...

Acemi

Durum
    Otomobiliniz

pek tutulmamasına rağmen 1,9 dizel megane 1 ler nasıl acaba kullanıp tavsiye eden var mı acep...
    www.RenaultClubTR.com

Acemi

Durum
    Otomobiliniz

connet olacak olursa 110 luk olsun diye düşünüyorum cady lerinde konforu çok iyi ama bu iki araç arasındaki eksileri artılarıda belirtirseniz çok memnun kalırım teşekkür ederim...
    www.RenaultClubTR.com

R21Turbo86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Er

Durum
    Otomobiliniz

Megan 1 station wagon 1 sene kadar kullandim ondan once 1.5 sene megane 2 kullandim. megan 1 kesinlikle daha kemnun ediciydi.

hem aile araci olarak kullajdim hemde isim geregi mali yukledim isime baktim yeri geldi yaris yaptim :)

1.8 2.0 kategorisindeki cogu aile aracindan ya daha hizliydi yada denkti ki bu araba 1.6 :) satarkende hic zorlanmadim. 3 gun iferisijde elimden cikardim.

sanada tavsiyem isin cok agir degilse ve cok asiri km yapmiyorsan duzgun rte model tuplu bir megan 1 wagon al keyfine bak ugrasma kamyonetle falan kopruden gecmez basarsin gitmez karar senin.
    www.RenaultClubTR.com

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)