Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    myagizim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

2004 model laguna 1.6 privilege özellikleri hk. yardım!!!

laguna II 1.6 privilege fulldediklerinden ama hava basınç sensörü ve hız sabitleyici yok diğer paket özellikler(yağmur, far , park sensörleri, sunroof,deri koltuk... vs.) var.
    bir çok özelliği varmış aracın ama kullanmayı bilmiyoruz. Aşaıdakiler aklıma gelen bazı sorular, başka özellikleri de varsa söyleyin. Lagunayı laguna gibi kullanmak için yardımcı olursanız sevinirim
    1- eller serbest kart kullanımına nasıl geçirecegiz, serviste mi geçecek?:undecided:

2- kartla kilitlerken açık camlarında kapanması için kilitlemeye 2 defa üst üste basıyom bazen kapatıyo bazen kapatmıyo(camları) problem nedir anlamadım, yada başka bi yolu varmı bu özelliğin kullanımının,:undecided:

3-Aracımda far sensörüde var dediler ama nasıl devreye sokacaz çözemedim:undecided:
    4- Birde 60.000 bakımı geldi servis mi dışarıyomı önerirsiniz(servis 1350, dışarda bakım haricinde volan sensörü,direksiyon kutusundan bi ses geliyo onu, ön 2 fren balatası ve ıvır zıvır birkaç şey daha 800TL ye malolacak)

5- Yağ ve antifrizinde bi sorun yok bunun frenler de bi sorun yok şimdilik, bu 60.000 bakımını ertelesek sorun çıkarmı(1-2 bin km.)

6-Baştanbaşa çizikten dolayı kaskoyu bozdurmak mantıklımı?birde satarken kazalı diye düşünüyorlar, yüzeysel bi çizik boyada pas, dökülme filan yaparmı
    (İlk aldım geldim arkadaş evin önünde sabah hevesle ilk gezintilerimizi yapacaz bir baktık baştanbaşa çizmişler, tabiki görende yok duyanda...)

lagunacı arakadaşlar yardım ve yorumlarınızı esirgemeyin..
    saygılar... :thumbsup:
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    www.RenaultClubTR.com

msnyakup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cvp: 2004 model laguna 1.6 privilege özellikleri hk. yardım!!!

2- kilitleme tuşuna basını tutarsanız camların kapandıgını göreceksiniz.
    www.RenaultClubTR.com

albay4165 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cvp: 2004 model laguna 1.6 privilege özellikleri hk. yardım!!!

1-Eller serbert işlemi için karttaki lock+auto tuşuna basıp kapatırsanız işlemi devreye sokarsınız.daha sonra arabanın kapılarını açmak için kart anahtarın yanınızda olması yeterli.elinizi kapı koluna ****rdüğünüzde kapılar otomatik olarak açılacaktır.tekrar kilitlemek istediğinizde kapıları kapatıp arabadan yaklaşık 10 mt. uzaklaştığınızda veya 30-45 sn.beklediğinide kapıların tekrar bir ses cıkartarak otomatik kapandığını göreceksiniz.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)