Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 9 sonuçtan 1 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    gkhncnk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Laguna II Cd Çalar

1.Sorum:

Arkadaşlar 2003 1.6 Prv. aracımdaki Cd çalar sanırım tunerlist şuan araç yanımda olmadığı için tam hatırlamıyorum.
    Daha önce başka bir forumda bu model teypler için gizli özelliklerden bahsedilmişti. Mesela hıza göre artıp azalan ses şiddeti gibi.
    Bu özellikleri bilen veya nerde bulacağım hakkında bilgi sahibi olan varsa ki mutlaka vardır, yardımlarınızı bekliyorum.

2.Sorum:

Aracı karttan Auto ya bi defa basıp 2. defa basılı tutarsak tüm camları sunroof dahil kapatıyor. Peki bunlarla beraber aynaları da katlaması gerekmiyor mu? Yoksa ben mi yanlış biliyorum. Benim aynalar Manuel de katlama konumuna getirince katlanıyor ama kartla katlanmıyor.

Saygılar...
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

2003 1.6 16v Laguna II Privilege (LPG LOVATO)

Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cvp: Laguna II Cd Çalar

Sırf birkaç kişi çıkıp;
    Arkadaşım burası bir forum herkes 24 saat pc başında olamıyor ki, biraz sabret cevap veren olacaktır...
    Demesin diye 3 gündür cevap beklediğimi yazmadım ama şimdi yazıyorum.
    Yok mu bilen, yok mu bir yorumu olan.
    Cevap alabilmek için alakasız tüm bölümlere konu kirliliği yaratıp aynı soruyu mu sormak gerekiyor. Böyle bir konu açıp 3 gün beklemekle olmuyor demek ki bu forumda bu işler.
    Bilmiyorum dense ona da razıydım.

ÖZGÜR G - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üsteğmen

Durum
    Otomobiliniz

Arkadaşım merhaba,öncelikle hoşgeldin.Burada öncelikle üye tanıtımlarıdan kendini tanıtırsan bence daha makbule geçer.Merak etme muhakkak gözden kaçmıştır,o kadar çok mesaj dönüyorki burada inanamazsın.Yoksa kimsenin yardım etmeme gibi birşeyi olamaz,olmaz.Aracın güzel,güle güle kullan.Bende elimden geldiğince yardım etmeye çalışayım.Bildiğim kadarıyla,Renault un hiçbir modelinde ayna katlanma olayı karttan olmuyor,seninde dediğin gibi sadece sunroof ve camlar kapanıyor.teyple ilgili soruna gelince,tam bilemiyorum şimdi teybinin modelini ama kendi aracımdaki gibiyse eğer bir fikir olması açısından anlatayım.Bas,tiz,fader ayarlarını yaptığın bir düğme var üzerinde,teyp açıkken üzerine basılı tutarsan gizli ayarlara geçiyorsun.Ben bu kadar yardım edebiliyorum,konuya daha hakim arkadaşlar,konuyu görünce de yardımcı olacaklardır.Tekrar hoşgeldin.
    Özgür GÜNAL Yaş : 33 AYDIN-Didim
    09 D 4494
    Yeni Kangurucuk 2008 Siyah expression güvenlik pk-tekno pk-tavan barı- ;)

koray ebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

valla dostum ben de gördüm o sistemi ama albeada hız yükseldikçe ses kendi kendine artıyor oda speed volume on off die bişey var ordan açılıp kapanıyor ama senin arbadaki nasıl bilmiyorum sen onu en garanti servise sor telle yoksa zor cevap bulcan gibi
    www.RenaultClubTR.com

Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Alıntı ÖZGÜR G Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım merhaba,öncelikle hoşgeldin.Burada öncelikle üye tanıtımlarıdan kendini tanıtırsan bence daha makbule geçer.Merak etme muhakkak gözden kaçmıştır,o kadar çok mesaj dönüyorki burada inanamazsın.Yoksa kimsenin yardım etmeme gibi birşeyi olamaz,olmaz.Aracın güzel,güle güle kullan.Bende elimden geldiğince yardım etmeye çalışayım.Bildiğim kadarıyla,Renault un hiçbir modelinde ayna katlanma olayı karttan olmuyor,seninde dediğin gibi sadece sunroof ve camlar kapanıyor.teyple ilgili soruna gelince,tam bilemiyorum şimdi teybinin modelini ama kendi aracımdaki gibiyse eğer bir fikir olması açısından anlatayım.Bas,tiz,fader ayarlarını yaptığın bir düğme var üzerinde,teyp açıkken üzerine basılı tutarsan gizli ayarlara geçiyorsun.Ben bu kadar yardım edebiliyorum,konuya daha hakim arkadaşlar,konuyu görünce de yardımcı olacaklardır.Tekrar hoşgeldin.
    Yukarıdaki mesajımı yazmadan önce kendimi tanıttım. Yani direk gelip dalmadım foruma bana yardım edin diye. Sizde bu mesajı yazmadan önce benim profil bilgilerinden açtığım konulara bakıp kendimi tanıttığımı görseydiniz daha makbule geçerdi.
    Onun dışındaki yorumlarınız için teşekkürler.

Tanıtımım;
    Konu gkhncnk tarafından (02-03-2010 Saat 10:49 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Alıntı koray ebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla dostum ben de gördüm o sistemi ama albeada hız yükseldikçe ses kendi kendine artıyor oda speed volume on off die bişey var ordan açılıp kapanıyor ama senin arbadaki nasıl bilmiyorum sen onu en garanti servise sor telle yoksa zor cevap bulcan gibi
    Yardım için teşekkürler, servise de soracam ama sanırım bunlarda o sistem yok. Çünkü basılı tutmadığım tuş kalmadı ama farklı bir menüye ulaşamadım.

asker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

exper mod yada onun gibibir şey yaan bir düğme var oradan yapılıyo ben de 2004 laguna 1.6 privilage var onda var o özellik ama araç şu an yanım da değil bakıp yazarım sana tekrar ama olmaması mümkün değil bundan önceki aracım clio idi onda bile vardı

arakhana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Cvp: Laguna II Cd Çalar

arkadaşlar herkese selam.
    geçte olsa aranızda olmakdan mutluluk duyuyorum.
    özelliklede araçlarımızın benzerliğinden dolayı okuduğum yazılarda gerçekten çok değerli bilgiler var.
    benim için araçta en önemli şey güvenlik ve bunun sağlanmasıda aracı iyi tanımaktan geçiyor.
    aracımı çok iyi tanıyorum desemde hala daha bilmediğim özelliklerini sayenizde öğreniyorum .
    en önemliside arkadaşalar en iyi usta bile sizin aracınızı sizden iyi tanımıyor bu yüzden burdaki birbirimize verilen bilgiler gerçekten parçası çok pahalı olan arabalarımız için altın değerinde.
    ne reno servisi nede en iyi ustanın benden daha iyi usta olmadığını öğrendim
    ileriki sohbetlerimizde inşallah neden olduğu hakkında bahsederiz.
    benim şu an ki problemime gelirse arkadaşlar cd çalarım bozuk bu konuda bana yardım edebilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.sadece ön konsoldaki cd çalışmıyor.sadece açma kapama düğmesi çalışıyor.çıkma bilen vrsa haber versin

caylak31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Laguna II Cd Çalar

Alıntı gkhncnk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.Sorum:

Arkadaşlar 2003 1.6 Prv. aracımdaki Cd çalar sanırım tunerlist şuan araç yanımda olmadığı için tam hatırlamıyorum.
    Daha önce başka bir forumda bu model teypler için gizli özelliklerden bahsedilmişti. Mesela hıza göre artıp azalan ses şiddeti gibi.
    Bu özellikleri bilen veya nerde bulacağım hakkında bilgi sahibi olan varsa ki mutlaka vardır, yardımlarınızı bekliyorum.

2.Sorum:

Aracı karttan Auto ya bi defa basıp 2. defa basılı tutarsak tüm camları sunroof dahil kapatıyor. Peki bunlarla beraber aynaları da katlaması gerekmiyor mu? Yoksa ben mi yanlış biliyorum. Benim aynalar Manuel de katlama konumuna getirince katlanıyor ama kartla katlanmıyor.

Saygılar...
    Kardeşim öncelikle meraba..bendede laguna 2 var 2003 model prv 1.6 16 v ..
    teyp sorununu söylüyorum...eger teybin orjinaliyse tuner tuşu var ...kitapcıkların duruyorsa medya kitapçıgının içinde nasıl yapacagın yazıyo..tuner tusuna b süre basılı tut bip sesi duyacaksın..bip sesini duyduktan sonra assagı yukarı tuslarını kullanarak speed vol off konumunu on a getir özellik devreye girecektir fakat her seride yok...ayna katlanması sorununa gelince hayır aynalarda her seride otomatik katlanmıyor sadece camları ve sanroofu kapatıyor galiba 2005 modellerde ve üstünde aynaları otomatik katlıyor..bildiklerim bu kadar...umarım faydalı olmustur herkese iyi forumlar..

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)