Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    gecem019 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Laguna 1 yol bilgisyarı nasıl kullanılıyor?

arkadaşlar merhaba laguna 1 aldım ama yol bilgisyarını kontrol edemiyorum tam olarak nasıl çalıştığını anlatırmısınız birde aracım 97 model rxe 2.0s modeli bu araçta ısıtmalı koltuk warmı nasıl çalışır ekranda işareti var ama hiç yandığını görmedim.

asp1971 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Laguna 1 yol bilgisyarı nasıl kullanılıyor?

Yol bilgisayarını silecek kolunun üstünde düğme var onunla basarak değişiklik yapabilirsin.şoför koltuğunda sol üst tarafta bir memory ,1,2,3 diye düğmeler var bunlar elektriki hareketi sağlıyor.o düğmelerin bir altında koltuk ısıtma düğmesi var.işlem burdan yapılıyor.tabi araba koltuk ısıtmalı ise.ekran tüm araçlarda aynı.mesela bende 98 laguna rxe var.koltuklar elekt.li ama ısıtma yok.laguna 1 lerin çok çeşitliliği var.gerçekten çok fazla.bi araba bi arabayı tutmuyor.yardım edebildiysem ne mutlu.

adnandesik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

bilgilerin için çok teşekkür ederim.aracımda sıralı lpg var yol bilgisayarı bana doğru bilgi werirmi.ben arabayı çok sewiyorum ama daha tam kullanamıyorum özelliklerini.klima kontrol panelindeki auto düğmesi ne işe yarıo yani nasıl bir otomatik mod.bide aracı ne zaman çalıştırsam klima direk devreye girio panelde bi arızamı var yoksa genel olarakmı böyle_?

asp1971 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Lpg li araçta yol bilgisayarının bi fonksiyonu yok.sadece sıfırlarsan gittiğin km yi .ve toplam km yi görürsün.auto düğmesine basarsan araç içerdeki ısı durumuna göre klima havasını azaltır veya çoğaltır.aracı çalıştırdığında devreye girmesine bi anlam veremedim.araç çalışırken klimayı stop düğmesinden kapat bi daha dene.ben pek oto da kullanmıyorum.bu konu bni aştı.yanlız sitede klima ile ilgili bilgiler mevccut.bu siteninilerleyen sayfalarda vardı galiba.arıza ise inşallah küçük bi şeydir.eğer sonucunu yazarsan bizde bilgileniriz.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)