Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    berosoft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

yukari Renault Latitude Kış Lastiği Tavsiyesi

Arkadaşlar aracı aldığım arkadaşın bana hediyesiydi tigar marka lastikler 225 50 17 kış
    ilk önce şüpelerim vardır ismini hiç duymamıştım tigar neydi ki?
    sonra biraz araştirinca michelin lastikleri a.ş nin üretimi bir alt marka olduğunu anladım
    şüpelerim devam ediyordu acaba michelin kış lastiği gibimiydi karda donmuş sertleşmiş karda
    arabaya zincir takmaya gerek kalmadan kilometrelerce kullandım ve test ettim
    Sonuç enterasandı gerçekten çok ama çok iyiydi petlas lastikli aracım var ondan bile iyiydi ve petlasa göre çok daha yumuşaktı.

fiyatının uygun olmasına ve adının duyulmamasına aldırış etmeyin latitude 1.5 dci 2011 manuel vites ile test edilmiş ve 500 tl lik michelin kış lastiğinde çokta bir farkı olmadığı tarafımca onaylanmıştır.

saçma sapan yorum yapacak arkadaşlar hiç yapmasın her zaman en pahalısı en iyi olacak diye bişey yok
    fiyat performans açısından beni fetetti. 28.01.2017 Tarih itibari ile fiyat:280TL 17 inç lastik için uygun bir fiyat ölçü:
    TIGAR 225/50 R17 98V XL WINTER-KIŞ[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    Konu berosoft tarafından (28-01-2017 Saat 10:44 AM ) değiştirilmiştir.

EnGin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ADMİN (Engin ÖZARI)

Durum
    Otomobiliniz
    Blog Entries
    1

Standart Cevap: Renault Latitude Kış Lastiği Tavsiyesi

Alıntı berosoft Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aracı aldığım arkadaşın bana hediyesiydi tigar marka lastikler 225 50 17 kış
    ilk önce şüpelerim vardır ismini hiç duymamıştım tigar neydi ki?
    sonra biraz araştirinca michelin lastikleri a.ş nin üretimi bir alt marka olduğunu anladım
    şüpelerim devam ediyordu acaba michelin kış lastiği gibimiydi karda donmuş sertleşmiş karda
    arabaya zincir takmaya gerek kalmadan kilometrelerce kullandım ve test ettim
    Sonuç enterasandı gerçekten çok ama çok iyiydi petlas lastikli aracım var ondan bile iyiydi ve petlasa göre çok daha yumuşaktı.

fiyatının uygun olmasına ve adının duyulmamasına aldırış etmeyin latitude 1.5 dci 2011 manuel vites ile test edilmiş ve 500 tl lik michelin kış lastiğinde çokta bir farkı olmadığı tarafımca onaylanmıştır.

saçma sapan yorum yapacak arkadaşlar hiç yapmasın her zaman en pahalısı en iyi olacak diye bişey yok
    fiyat performans açısından beni fetetti. 28.01.2017 Tarih itibari ile fiyat:280TL 17 inç lastik için uygun bir fiyat ölçü:
    TIGAR 225/50 R17 98V XL WINTER-KIŞ[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    Tavsive ve görüşler için teşekkür ederim

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler