Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    sistolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RCT Edirne İl Temsilcisi

Durum
    Otomobiliniz

Kaporta da çökme sorunu yardım?

arkadaşlar arabamın kapısına market arabası düştü. ve kapıyı yukardan aşağı 1-2 cm genişliğinde 15-20 cm uzunluğunda bir alanda çökme oldu bu bölgeye ne yapmak gerekir arabamın orjinalliğini bozmamak için boyatmak taraftarı değilim ama başka bir yöntem var mı? yardımlarınız için teşekkürler...:sorry:
    ÜJ - BEJ

Ayberk0616
    Ayberk0616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Guest

Standart Cvp: çökme sorunu yardım?

öncelikle geçmiş olsun.aracın o bölgesinin fotoğrafını çekersen daha iyi olur.sert kıvrımlı yerleri vakumla çekemiyorlar.ama düz yerlerdeki göçükleri vakumla çekiyorlar hemde ne boyada çatlama oluyor nede bi iz kalıyor eskisi gibi oluyor.tekrar dediğim gibi sert kıvrımlı noktadaysa vakumla çektirirsen boyanın çatlama riski çok fazla.ona dikkat edip işin ehli kişilerce inş düzeltilebilcek bişeydir tekrardan geçmiş olsun

sistolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RCT Edirne İl Temsilcisi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cvp: çökme sorunu yardım?

Alıntı Ayberk0616 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun.aracın o bölgesinin fotoğrafını çekersen daha iyi olur.sert kıvrımlı yerleri vakumla çekemiyorlar.ama düz yerlerdeki göçükleri vakumla çekiyorlar hemde ne boyada çatlama oluyor nede bi iz kalıyor eskisi gibi oluyor.tekrar dediğim gibi sert kıvrımlı noktadaysa vakumla çektirirsen boyanın çatlama riski çok fazla.ona dikkat edip işin ehli kişilerce inş düzeltilebilcek bişeydir tekrardan geçmiş olsun
    teşekkürler yarın resminide koyarım bugün oldu zaten mesajı yazmadan 1 saat önce. ii bir kaportacı arayacağım umarım bulabilirim...
    ÜJ - BEJ

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)