Aleo Flash Intro Banner Maker Aleo Flash Intro Banner Maker

Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 18 sonuçtan 11 ile 18 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    OnBaşı logitecc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0
    Aldığı Teşekkür: 0

Standart Cvp: otomatik vites megan

meganın otamatigi alınmaz arkadaşlar gercekten sorun en ufak sorunu 4 bin ytl bunuda göz önunde tutun

www.RenaultClubTR.com

OnBaşı mrtmuslu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

kardesim otomatik vites magane 1 alma derrim tavsiye etmem hem yakıtı fazla yakarsın hem de sorun açar reno otomatik şanzımanda iyi deil

www.RenaultClubTR.com

Acemi

soby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

2004 megane 2 otomatik kullanıyorum. 6 yıl oluyor 110 bindeyim. bir kez elektrovana bir kez de vites sensörü arıza yaptı. 100-150 TL civarı masraf çıkardı. Ama şanzımanla ilgili hiçbir sorun yaşamadım. Ayrıca ateşleme sisteminde sorun olduğunda ve yeterli güç üretilemediğinde otomatik şanzıman arıza vitesine geçiyor. Bu da bir kez başıma geldi. Bunların dışında bir sorunum olmadı. Otomatik alıncaya kadar ben de çok tereddüt etmiştim kullanınca rahatlığını gördüm.

www.RenaultClubTR.com

OnBaşı sarlatan0606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

alma alma alma ....
    NeWbİe__KiLLeR[MeGGy]:thumbsup: :applaus:
    DuDaKTaN KaLBe BiR YoL VaRSa OrDa BiLe YaNLaRızZz...

Acemi

mesner3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

Uzun zaman olmuş bu başlık ama görüşlerimi söyleyeyim, ben kullanıyorum ve şunu açık yüreklilikle söylüyorum bir faha düz vites almayacağıma yemin ettim. Araçlar bir defa otomatik değil tiptronik yani debriyajsız düz vites modu var. Bu hem arabayı spor kullanmaya hem de rahat bir kullanıma yarıyor. Arıza meselesine gelince 72000 de aracımve tek bir defa bile arıza yapmadı. Tiptronik kullanan bir kaç kişiyle daha görüşüyorum henüz onlarda da ciddi bir arıza duymadım. Bu aslında biraz da arabayı kullanma şekliyle ilgili bir şey.

www.RenaultClubTR.com

Acemi

UZMAN2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

2004 model megan 2 dynm. trptonik. aracım var 2 gün önce 80 - 90 km hızla giderken kütt diye bir ses geldi ve servis lambası yanarak otomatik vites arızası yazdı aracı stop edip tekrar çalıştırdım 5 km sonra ayn arızayı verdi. aracı otomatik ten çıkartıp manul kullanarak ilk servise kadar gittim serviste yapılan testte araç arıza vermedi aracın kalmasını istediler bende bıraktım 3 gün oldu ses soluk yok. İnternette birkaç siede bu arızanın kalitesiz yakıttan olabileceğinden bahsediyorlar arcımda LPG var acaba bu bi sorun yaratabilirmi ? aynı sorunu yaşayan yada çözümü bilen bir arkadaş varsa yardımını bekliyorum

www.RenaultClubTR.com

Acemi

selcuk_oksak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

arkadaşımın bende de 2004 model megene ıı hb otomatik vites aracım var aldıktan birkacgün sonra 1. ve 2. vites balatalarını sıyırdı servis bunu söküp onarımını yapamıyormuş istanbula dönderip yerine revizyonlu şanzuman geliyormuş bunun da bana olcak maliyeti 7500 tl miş neyseki uzun uğraş sonucu civarda bi usta bulduk yaptırdık ama 1le 2 arasındaki vites geçişleri kendini çok hissetirir oldu açıkçası çok randumanlı değil
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Başçavuş ozan caner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

valla otomatık vıtes şehir içinde buyuk kolaylık ama at araçlar manuellere gore 100 kmde tahmını 1 lıtre falan daha fazla yakıyor..ama bana sorarsanız arabanın zevkı duz vıtesle çıkar ama tabı tamamen tercıh meselesi..
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] meganeII-hb-dci(80 hp) dynamique
    0 rh(+)
    bordo(ateş kırmızısı gibi:D)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)