Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    muzisyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Er

Durum
    Otomobiliniz

Standart Megane II Tamirci Ustası

Arkadaşlar Ankarada Ikamet Ediyorum...bildiğiniz Adam Gibi Mekanik Tamir Yapan Bir Ustanız Varmı Tavsiyeleriniz Bekliyorum.yarın Aracı Bakıma Ve Ufak Defek Tamire ****receğim ....

Tamir Edilecekler
    1-sağ Amartisör
    2-iki Adet Kapı Fitili Değişecek
    3-yağ Su Değişcek
    4-hava Filtresi
    5-yağ Filtresi
    6-sağ Rotta Sanırıım Boşluk Oldu Yada Rot Başı Değişebilir

Bunların Değişimi çok Uzun Sürermi...bu Konuda Bilgisizim.saygılar Arkadaşlar
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    www.RenaultClubTR.com

Firat_usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teknik Destek & Yönetici

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cvp: Megane ıı Tamirci Ustası

ankarda yetkili servis deneyimli bir usta arkadaşım adı yener ivedik sanayide iş yeri. benim sizi tavsiye üzerine gönderdiğimide söyleyebilrisiniz her konuda gönül rahatlığınla işinizi çözer. bu demiş olduğunuz arızalar 3-4 saat gibi bir zaman diliminde yapılır saygılar
    YENER USTA 03 1 2 394 17 07
    FIRAT MEKANİK RENAULT ÖZEL SERVİSİ

Servisimizde Binek ve Ticari Araçlarınızın Yedek Parça - Mekanik - Elektirik - Elektronik - Otomatik vites -Sunroff ve Dİğer Tüm Arızalarınız Garantili Olarak İtina İle Yapılır
    firat_usta_rct@ hotmail . de GSM 0 543 464 95 17
    Nazilli -Aydın

Soğukluğun İle Tehtid Etme ANKARA Hayellerimi Yaksam Ağustosu Yaşarsın ... !

Er

Durum
    Otomobiliniz

Kardeş Teşekkürler ...ctesi Günü Bakacacğım...saygılar
    www.RenaultClubTR.com

Er

Durum
    Otomobiliniz

kardeş allah senden bin kere razı olsun..adam çok iyi bir insan inşallah hep böyle devam eder. hep temiz hem sağlam hemde uygun rakama yapıyor. üstelik elektirikçi bile buldu... saol allah razı olsun... iyi bayramlar...
    www.RenaultClubTR.com

Firat_usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teknik Destek & Yönetici

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cvp: Megane II Tamirci Ustası

sendende allah razı olsun bizim çevremizde yanlış insanlar yoktur tutmayızda yener usta ANKARADA işini layıkınla yapan yetkili servis kökenli biridir Kendi aracın haricinde çevrendekilerede gönül rahatlığınla tavsiye edebileceğin bir ustadır tavsiye etmenide rica ederim saygılarımla iyi bayramlar

YENER USTA ANKARA 0 312 394 17 07
    FIRAT MEKANİK RENAULT ÖZEL SERVİSİ

Servisimizde Binek ve Ticari Araçlarınızın Yedek Parça - Mekanik - Elektirik - Elektronik - Otomatik vites -Sunroff ve Dİğer Tüm Arızalarınız Garantili Olarak İtina İle Yapılır
    firat_usta_rct@ hotmail . de GSM 0 543 464 95 17
    Nazilli -Aydın

Soğukluğun İle Tehtid Etme ANKARA Hayellerimi Yaksam Ağustosu Yaşarsın ... !

yesiliseverim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Megane II Tamirci Ustası

Arkadaşlar konuyla ilgili olmayacak ama geçen hafta cumartesi günü debriyaj setini değiştirdim.Çok sağlam bir usta buldum murat usta.Kendisi renault servisinde çalışıyormuş.Bir sürü sertifikası var gençten bir abi .Megane 2 ler 2002 yılında fransada çıktığında bu makinaların ilk şanzuman eğitimlerini biz aldık türkiyede diyor.türkiye ye de 2004 yılında girdi diyor.sertifikasını felan gördüm.İş yeri çok ahım şahım değil adamın ilk girdiğimde normal sanayii işyeri gibi.Konuşmaya başladık merğer teknik elemanmış Murat usta.Ankaradaki arkadaşlara ısrarla tavsiye ederim.Yaptırdıkları mı anlatayım:
    Baskı,Balata,Debriyajı yumuşatan bir bilyemi kolmu birşey var set ile birlikte veriyorlar,şanzıman yağı (elf),Triger setinin altında küçük bir kayış ve rulman takımı var onlar değişti.motor kaputuna keçe takıldı.bu parçaların tamamı orjinal alındı arkadaşlar.Parçaların tamamı :470 TL 200 TL işçilik verdim toplam 670 TL ye maal oldu.İşçilik kısmı şöyle oldu:
    Ön iki teker söküldü şanzıman indirildi,bindirildi :-) triger setinde gerginlik vardı onu gevşetti,dolayısıyla triger bölümünü söktü,altta bahsi geçen küçük kayışı ve rulmanı değiştirdi.kapıları elen geçirdi,yağ su kontrolü,süper işçilik yaptı. Normalde başka bir yere verse idim eminim saba 8:00 akşam 17:00 de anca alrıdrım.saat 10:00 gibi başladı sökmeye 1 saat içinde söktü diğer işlemler felan derken saat 15:30 da araç hazırdı.Murat usta dedimki benim üye olduğum bir grup var hepsininde megane ı var.sana yönlendirsem arkadaşlara seni tavsiye etsem indirimin felan olurmu arkadaşlara dedim.elimden geleni yaparım dedi.Giden arkadaş olursa Uşak'lı gönderdi selamı var yeşil megane lı deyin hatırlar
    arkadaşlar.Kod ummuz bu olsun dedim.Ben çok memnun kaldım ,zaten murat ustayı görünce yüzünden anlarsınız dürüstlüğünü felan.Ondan önce bir iki usta danıştım güven vermedi.makina bu anlamıyosunuz neresinde sıkıtı var neresi sağlam değil.İletişim bilgileri şöyle:cep:536-9316590 (312) 342 47 84 yer iskitlerde UYSAL KARDEŞLER OTO MEKANİK
    Büyük sanayi 1. cad. no:49 karşısında bir tane iş hanı vardı.
    Giden arkadaşlar memnun kalır inşallah.Faydamız oldu ise ne mutlu.ANKARA daki arkadaşlara duyurulur.
    www.RenaultClubTR.com

ErHaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erhan Uğurlu

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Megane II Tamirci Ustası

İşini Hakkıyla Yapan Adam , Kazanır. 1 Müşteri 1000 Müşteridir..
    Tebrikler Ustalarımıza.
    .
    .
    .
    .

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

"İnsanlara, onları size nankörlük yapmaya mecbur bırakacak kadar büyük iyiliklerde bulunmayın."

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)