Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    meggy_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Megane gösterge arıza lambası yardım

Arkadaşlar öncelikle merhaba 1998 model Renault Megane 1.6 RTE aracım var.Aracımda bugün ne olduğunu bilmediğim göstergede bir ilkaz lamba yandı aracın çalışmasında vs herhangi bir sorun yok aracımın kontağını açıyorum aşağıda belirttiğim lamba yanıyor bi süre sonra sönüyor aracımı çalıştırıyorum 15 saniye sonra lamba tekrar yanıyor ve sürekli öle kalıyor sorun ne anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim:mad:

Bahsettiğim lamba;

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

www.RenaultClubTR.com

Firat_usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teknik Destek & Yönetici

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cvp: Megane gösterge arıza lambası yardım

enjeksiyon sisteminde sorun var ondan yanar cliple arıza teşhisi yaptırın saygılar
    FIRAT MEKANİK RENAULT ÖZEL SERVİSİ

Servisimizde Binek ve Ticari Araçlarınızın Yedek Parça - Mekanik - Elektirik - Elektronik - Otomatik vites -Sunroff ve Dİğer Tüm Arızalarınız Garantili Olarak İtina İle Yapılır
    firat_usta_rct@ hotmail . de GSM 0 543 464 95 17
    Nazilli -Aydın

Soğukluğun İle Tehtid Etme ANKARA Hayellerimi Yaksam Ağustosu Yaşarsın ... !

Özgür Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RCT RADYO SPİKERİ

Durum
    Otomobiliniz

elektronik devre sorunu degilmi o?
    Bu Hayatta 3 Şeyi Severim Yeğen
    1)Amerikan Doları 2)Rus Kızı Ve 3.sü yeğen)FRANSIZ ARABASI

9915.ÜYE

meggy_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

sorun çözüldü arkadaşlar ilgi için teşekkürler
    www.RenaultClubTR.com

a.sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

merhabalar arkadaşımızın sorununa benzer bir sorunda ben yaşıyorum. aynı ikaz lambası benim aracımda 3500 devirin üzerine çıktığımda yanıyo ve stop edene kadar sönmüyor. neden kaynaklanır acaba?
    www.RenaultClubTR.com

opolipol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Cvp: Megane gösterge arıza lambası yardım

Alıntı Firat_usta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    enjeksiyon sisteminde sorun var ondan yanar cliple arıza teşhisi yaptırın saygılar
    arkadaslar merabalar aynı sorun bu gun bende farklıbi boyutta meydana geldi. Dun akşam hiç bir sekilde arabayı calıstıramadım (98coupe) sabah takviye ile calıstırıp servise goturdugumde Marş dinamosunda sorun oldugu ve degismesi gerektiğini solediler ve yeni dinamo taktılar ve bugun sanayıden cıkıp eve dogru giderken hız gostergesinin hareket etmediğini km göstergesinin ise 179535 de sabit kaldıgını farkettim. devir, hararet benzin ibreleri calısıyo ancak km ve hız ibresi calısmıo yola devam ederken de bu başlıktaki ikaz lambasının yandıgını gördüm calıstıktan bi süre sonra yanmaya başlıyo.. acaba sorun nden kaynaklanıyo olabilir.

Firat_usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teknik Destek & Yönetici

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Cvp: Megane gösterge arıza lambası yardım

Alıntı opolipol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merabalar aynı sorun bu gun bende farklıbi boyutta meydana geldi. Dun akşam hiç bir sekilde arabayı calıstıramadım (98coupe) sabah takviye ile calıstırıp servise goturdugumde Marş dinamosunda sorun oldugu ve degismesi gerektiğini solediler ve yeni dinamo taktılar ve bugun sanayıden cıkıp eve dogru giderken hız gostergesinin hareket etmediğini km göstergesinin ise 179535 de sabit kaldıgını farkettim. devir, hararet benzin ibreleri calısıyo ancak km ve hız ibresi calısmıo yola devam ederken de bu başlıktaki ikaz lambasının yandıgını gördüm calıstıktan bi süre sonra yanmaya başlıyo.. acaba sorun nden kaynaklanıyo olabilir.
    marş motorunu söküp takarlarken km hız sensörünün ya fişini takmadılar yada kendisini çıkartıp yerine takmayı unuttular
    FIRAT MEKANİK RENAULT ÖZEL SERVİSİ

Servisimizde Binek ve Ticari Araçlarınızın Yedek Parça - Mekanik - Elektirik - Elektronik - Otomatik vites -Sunroff ve Dİğer Tüm Arızalarınız Garantili Olarak İtina İle Yapılır
    firat_usta_rct@ hotmail . de GSM 0 543 464 95 17
    Nazilli -Aydın

Soğukluğun İle Tehtid Etme ANKARA Hayellerimi Yaksam Ağustosu Yaşarsın ... !

ak4859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Megane gösterge arıza lambası yardım

slm aracım megane 2 hatchback ilk başta enjeksiyon arıza mesajı verdi sonra motor blok göstergesi yandı .enjeksiyon arıza mesajı gitti ancak servis ışığı ve motor blok göstergesi yanık kaldı.sildirdim tekrar aynısı oldu.araba lpg de silkeliyor hafiften durduğundada rolantide sallanıyor .forumları okudum ancak net bir fikir oluşturamadım bilen varsa arıza nedir ve nasıl tamir ettirebilirim? (not: bilgisayarda 2 numaralı enjektör çok düşük randımanla çalışıyormuş nedeni bu olabilirmi? temizletmekle geçermi?,tek olarakda değiştirilebilirmi?) teşekkürler

efsanea_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başçavuş

Durum
    Otomobiliniz

Alıntı ak4859 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm aracım megane 2 hatchback ilk başta enjeksiyon arıza mesajı verdi sonra motor blok göstergesi yandı .enjeksiyon arıza mesajı gitti ancak servis ışığı ve motor blok göstergesi yanık kaldı.sildirdim tekrar aynısı oldu.araba lpg de silkeliyor hafiften durduğundada rolantide sallanıyor .forumları okudum ancak net bir fikir oluşturamadım bilen varsa arıza nedir ve nasıl tamir ettirebilirim? (not: bilgisayarda 2 numaralı enjektör çok düşük randımanla çalışıyormuş nedeni bu olabilirmi? temizletmekle geçermi?,tek olarakda değiştirilebilirmi?) teşekkürler
    ateşleme bobinini değiştirin sagem marka taktırmayın
    2004 MEGANE II DYNAMİQUE PACH TECHNO&EXECUTIVE 1.6 16V 115HP

oskan99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]selam 2000 model megane rxt aracımda 15 gündür motor arıza lambası yanıyor cihaz arıza göstermiyor ama lamba yı da söndüremiyorlar sorun ne olabilir

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)