Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 4 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 36 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
dqw
    6 İLeri AnıL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yasaklı Üye

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Megane 2 Gündüz Ledi / Farı Uygulaması [8000k Saf Xenon Rengi DayLight]

Alıntı mesmaygu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel ve yerinde bir çalışma olmuş.tebrikler...bende kendi aracıma epey zamandır düşünüyordum,bana ilham kaynağı oldu.Anıl,yalnız bilirmisin bu gündüz aydınlatmaları otomatik yanar diğer araçlarda bunda parkları açıyorsun galiba değilmi.
    teşekkür ederim arkadaslar. mutlaka yaptırın gercekten cok yakısıyor sanki megane icin yapılmıs cuk diye oturuyor ve cok kaliteli duruyor harika yanıyor benim koydugum yere koyarsınız olur biter benim ledlerin markası autovision 8x2 gündüz ledi olarak geciyor ;) ben parklara baglattıgım için parkları acınca yanıyor kontaga baglatsaydım gunduz otomatik yanardı :) sıkıntı degilki bu sizde isterseniz direk kontaka baglatın gunduz otomatik yansın benim amacım gorsellik oldugundan gündüz ledinin islevinin yerine getirip getirmesi önemli degil görsellik olsun yeter benim icin :)

enver54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Er

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Megane 2 Gündüz Ledi / Farı Uygulaması [8000k Saf Xenon Rengi DayLight]

Alıntı 6 İLeri AnıL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dipsiz led taktım sarı ampülü cıkartıp yerine dipsiz smd led taktım bu ilandaki ledi taktım ;) 8000k xenon rengi yanıyor. : [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    bendede beyaz park var ama bu kadar güzel yanmıyor ilandakini almaya karar verdim teşekkürler gündüz farıda harika olmuş güle güle kullanın birde gündüz farını netten aldıysanızm onunda linkini verirmisiniz
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    www.RenaultClubTR.com

Yasaklı Üye

Durum
    Otomobiliniz

Alıntı enver54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendede beyaz park var ama bu kadar güzel yanmıyor ilandakini almaya karar verdim teşekkürler gündüz farıda harika olmuş güle güle kullanın birde gündüz farını netten aldıysanızm onunda linkini verirmisiniz
    sizdek beyaz park dipsiz normal boyalı mavi ampül olabilirdir. led olsa parlak yanar. ilandakini kullanıyorum bende işte resimlerdede goruyorsunuz nasıl yanıyor sanki far ampülü gibi yanıyor ben aksesuarcıdan aldım 15 tl ye burda 12 tl photon 7000k diye gecer bu ampül ;) tavsiye ederim. gündüz farınıda modacardan aldım seyrantepeden autovision 8x2 diye geciyor onuda tavsiye ederim.

enver54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Er

Durum
    Otomobiliniz

Alıntı 6 İLeri AnıL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizdek beyaz park dipsiz normal boyalı mavi ampül olabilirdir. led olsa parlak yanar. ilandakini kullanıyorum bende işte resimlerdede goruyorsunuz nasıl yanıyor sanki far ampülü gibi yanıyor ben aksesuarcıdan aldım 15 tl ye burda 12 tl photon 7000k diye gecer bu ampül ;) tavsiye ederim. gündüz farınıda modacardan aldım seyrantepeden autovision 8x2 diye geciyor onuda tavsiye ederim.

valla degil 121 15 25de olsa alırım göeüntüsü çok hoşuma gitti gündüz farınıda düşünüyorum ben yalovada oturuyorum burda fazla aksesuarcı yok araştırıcam bulamazsam netten sipariş vericem allah razı olsun ilhanm kaynagı oldunuz bana :)
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    www.RenaultClubTR.com

Yasaklı Üye

Durum
    Otomobiliniz

Alıntı enver54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla degil 121 15 25de olsa alırım göeüntüsü çok hoşuma gitti gündüz farınıda düşünüyorum ben yalovada oturuyorum burda fazla aksesuarcı yok araştırıcam bulamazsam netten sipariş vericem allah razı olsun ilhanm kaynagı oldunuz bana :)
    ozaman hepsiburada.com dan alabilirsiniz parkları gündüz ledlerinide [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ye girip siparis edebilir kargoyla yollayabilirler.

blue1910 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Sanki megane için yapılmışlar :D Bende yarın hemen yaptırıyorum. Bence onun için ayrı bir düğme yapılsa bağımsız daha güzel olabilirdi ben sis farlarımı öyle yaptırdım araba çalışır durumdayken parklara gerek olmadan yanıyor buda öyle olsa daha güzel olabilir ama iki türlüde iyidir. Tşkler ;)

Yasaklı Üye

Durum
    Otomobiliniz

Alıntı blue1910 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanki megane için yapılmışlar :D Bende yarın hemen yaptırıyorum. Bence onun için ayrı bir düğme yapılsa bağımsız daha güzel olabilirdi ben sis farlarımı öyle yaptırdım araba çalışır durumdayken parklara gerek olmadan yanıyor buda öyle olsa daha güzel olabilir ama iki türlüde iyidir. Tşkler ;)
    aynen :) cuk oturdu sanki ozel yapılmış :D hemen yaptırın autovision 8x2 gündüz ledi markası resimlerdede gordugunuz gibi ışıl ışıl meganeım :) sis farı cıtası oldugu halde cuk oturdu sizde cıta yok o konuda istediginiz yere montaj yapabilirsiniz parklara baglatın bence oyle daha iyi ;) parkların sigortasıda var kacak kısa devre oldugunda keser elektriki yani ayriyetten 10 amper sigorta baglmakla ugrasmazsınız.

biko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çavuş

Durum
    Otomobiliniz

anıl hala izin koparamadım pederden şunları yaptırmak için yaaa.bak gelip sökebilirim bir gece vakti ledlerini haberin olsun :D zaten rüzgarlıkların da gitti bunları da ben sökersem herhalde arabaya bir daha bir şey takmazsın :D:D:D:D bu arada 21ağustos toplanma var iftar için gelmeyi düşünür müsün ? büyük olasılıkla bir aksilik olmazsa ben gitmeyi planlıorum
    Konu biko tarafından (12-08-2011 Saat 04:23 AM ) değiştirilmiştir.

Yasaklı Üye

Durum
    Otomobiliniz

Alıntı biko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anıl hala izin koparamadım pederden şunları yaptırmak için yaaa.bak gelip sökebilirim bir gece vakti ledlerini haberin olsun :D zaten rüzgarlıkların da gitti bunları da ben sökersem herhalde arabaya bir daha bir şey takmazsın :D:D:D:D bu arada 21ağustos toplanma var iftar için gelmeyi düşünür müsün ? büyük olasılıkla bir aksilik olmazsa ben gitmeyi planlıorum
    izin almana gerek yok kardes al taktır pederin bile hosuna gidecek gorceksin benim babamda oyle once karsı cıkar ama ben dinlemem tabiki sonra yaptırdım mı benden meraklı olur :) azmı otobanda çakarları actı :D megafonla konustu benden meraklı :) [aracımda megafon ve siren de vardı ama soktum] al yaptır peder bişey demicek emin ol buna :) valla caanım mugen rüzgarlıklarımda gitti ledlerimde giderse intihar ederim :p

biko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çavuş

Durum
    Otomobiliniz

ledlerine bir saldırı düzenlemek lazım senin o zaman. hava da tam müsait böyle kasvetli kasvetli hafiften soğuk rüzgar esiyor kara bulutlar ha yağdı ha yağacak tam suç işleme havası var değerlendirsem mi bugünü acaba :D haa bak bu arada bugün 2 yerde eş zamanlı polislerin filmli araçları durdurup ceza yazdığını gördüm dikkat et ;)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)