Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    ersinkecis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çavuş

Durum
    Otomobiliniz

Standart Megane II Sedanın Fotograflarla Ön Fren Balata Degisimi

Selam arkadaslar,

gecen gun triger setini degistirdim (bunu da ayri konu olarak actim), sanayiye gitmisken sis farlarimi da taktirdim (bu da konu olarak acildi) ve on fren balatalarinin da degisim zamani yaklasmisti. onlari da degistirttim. orjinalle yan sanayi arasinda fiyat olarak epey fark vardi ancak gitti kilometre ve kalite acisindan cok fark yoktu (parcacinin ve ustamin soyledigine gore) o yuzden sadece fren balatalarinda yan sanayi kullandim. TWR marka. (ses te yapmiyormus)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Selamlar...

Ersin Kecis
    Aracim 2005 Megane2 1.4 16v Authentique + LPG. Sorularim, cevaplarim ve yorumlarimla bunu iliskilendirebilirsiniz. :)

Mesmaygu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ADMİN (Yıldıray YEL)

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Megane2 Sedanin fotograflarla ön fren balata degisimi

Ersin bey uzun bir aradan sonra aramıza hoşgeldiniz.Bu arada paylaştığınız konular hem hassas hemde kayda değer önem taşıyan konular.Tşk.
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

>>...Renault Megane II 1.5 Dcı 100 bg Privillage 2008...<<

"Harâbât ehlini hor görme sakın,Nice defineye mâlik viraneler var".

Emre Fırat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yasaklı Üye

Durum
    Otomobiliniz

Gerçekten çok hoşuma gidiyor resimlere bakarken elinize ayağınıza sağlık :) Fakat resim yüklemelerini bilgisayardan yükleyip yapsanız daha hoş olurdu diye düşünüyorum :)

Çavuş

Durum
    Otomobiliniz

Alıntı Emre Fırat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok hoşuma gidiyor resimlere bakarken elinize ayağınıza sağlık :) Fakat resim yüklemelerini bilgisayardan yükleyip yapsanız daha hoş olurdu diye düşünüyorum :)
    aslinda ben de oyle yaptim. kendi bilgisayarimdan foruma direkt upload ettim. ben de bu gorunumden hoslanmadim. link seklinde iyi olmuyor. forum yoneticilerinden duzeltecek biri varsa seviniriz cumleten.

re:mesmaygu
    tekrar tesekkurler. pm'da da dedigim gibi. pek sık takılamıyorum. kusuruma bakmayacaksiniz artik.
    yakin zamanda OBD2 icin ELM327 alacagim. yazilimciligin da verdigi artilarla o konuda epey bir konu acarim gibi geliyor. :)
    Aracim 2005 Megane2 1.4 16v Authentique + LPG. Sorularim, cevaplarim ve yorumlarimla bunu iliskilendirebilirsiniz. :)

Çavuş

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Megane II Sedanın Fotograflarla Ön Fren Balata Degisimi

triger haricinde, actigim konulardan park sensoru, sis farlari ve bu konu olan fren balatalari kendi kendimize yapabilecegimiz seyler aslinda.
    on fren balatalarinin degisimi 2dk bile surmuyor. ancak ugrasmaktan hoslanmayanlar icin benim yaptigim gibi toplu olarak hepsini bir aradan cikartmak daha uygun olabilir.
    fren balatalarinin kutusunda kendi kendinize degistirmeniz icin quick setup gibi bir mini dokuman vardi tek yaprak. birkac adimda eski balatalari söküp yenilerini takacaginiz sekilde tarif ediyordu resimli olarak. firsat bulursam scan eder atarim onu da ins.

bu arada: sayin yoneticim, sis farlarindaki resimler gibi bunlari da duzeltebilirseniz minnettar oluruz.

efsanea_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başçavuş

Durum
    Otomobiliniz

çok güzel paylaşım ellerinize sağlık fren balata değişim videosunu izlemiştim öncelikle kaliperin arkasındaki vidaları söküp yukarı kaldırıp eski balataları söküyor ve yenilerini takıyordu fakat orada değişik bir vida sıkıyordu usta onu sıkmadı mı?

işte videoda burda:[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    2004 MEGANE II DYNAMİQUE PACH TECHNO&EXECUTIVE 1.6 16V 115HP

Çavuş

Durum
    Otomobiliniz

aynen dediginiz gibi yapti. videoyu izlemedim ama o sekilde. hatta kucuk bir tornavida ucuyla da bir yeri gresledi.

Emre Fırat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yasaklı Üye

Durum
    Otomobiliniz

Bende aracımda çoğu uygulamaları kendim yaparım elektrik elektronikle ilgili . Sadece fren sistemi ve ön takım yürür aksamıyla ilgili şeyleri erbabına bırakıyorum . Diğer yönden hiç teyp yokken aracımda televizyonundan anfisine kadar herşeyini kendim döşer yaparım ustaya elletmem :)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler