Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    karabey007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ahmet KARAÖZ

Durum
    Otomobiliniz

Standart Gaz kelebeği temizliği

megane 2 lerde gaz kelebeği temizliği yapan arkadaşlar var mı acaba? yada nasıl yapılıyor çünkü megan2 lerde gaz kelebeği temizliği yapılmıyor dıye bırsey duymustum

KuBiLaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Binbaşı

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: gaz kelebeği temizliği

hayır öyle bir şey yok gaz kelebeği temzileniyor renault mais servisleri işçilik dahil 55 tl ye temizliğini yapıyor fakat eğer egzoz manifoldunu değiştirmeyi düşünüyorsanız buna gerek yok zaten manifold sökümü için kelebekte sökülücek o zamn kendiniz temizlersiniz genelde içerisi simsiyah yanmış is olur detaylı temizlik sonrası rölanti de ciddi değişme olduğunu farkedebilirsiniz...manifold değişiminde kendim temizledim resimleyip burada paylaşmayı düşünüyordum çünkü forumumuzda megane 2 için resimli gaz kelebeği temizliği yok çok da iyi olabilirdi fakat telefonumun aksiliği yüzünden kelebeği fotoğraflıyamadım
    Alıntı karabey007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    megane 2 lerde gaz kelebeği temizliği yapan arkadaşlar var mı acaba? yada nasıl yapılıyor çünkü megan2 lerde gaz kelebeği temizliği yapılmıyor dıye bırsey duymustum
    Konu KuBiLaY tarafından (27-08-2012 Saat 09:37 PM ) değiştirilmiştir.

karabey007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ahmet KARAÖZ

Durum
    Otomobiliniz

Alıntı Kubiilay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır öyle bir şey yok gaz kelebeği temzileniyor renault mais servisleri işçilik dahil 55 tl ye temizliğini yapıyor fakat eğer egzoz manifoldunu değiştirmeyi düşünüyorsanız buna gerek yok zaten manifold sökümü için kelebekte sökülücek o zamn kendiniz temizlersiniz genelde içerisi simsiyah yanmış is olur detaylı temizlik sonrası rölanti de ciddi değişme olduğunu farkedebilirsiniz...manifold değişiminde kendim temizledim resimleyip burada paylaşmayı düşünüyordum çünkü forumumuzda megane 2 için resimli gaz kelebeği temizliği yok çok da iyi olabilirdi fakat telefonumun aksiliği yüzünden kelebeği fotoğraflıyamadım
    ben manıfoldu degıstırmeycegım sadece temızlıgını yapmak ıstıyorum az cok elımden gelır acıklamanız ıcın tşk ederım kubilay bey.. nasıl yapacagımızı kısaca acıklarsanız sevınırım

KuBiLaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Binbaşı

Durum
    Otomobiliniz

kusura bakmayın ufak bir yanlışlık oldu ben başka bir arkadaşın konusu ile karıştırdım
    Alıntı karabey007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben manıfoldu degıstırmeycegım sadece temızlıgını yapmak ıstıyorum az cok elımden gelır acıklamanız ıcın tşk ederım kubilay bey.. Nasıl yapacagımızı kısaca acıklarsanız sevınırım

fuzuli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OnBaşı

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Gaz kelebeği temizliği

Ben bir kere kendim temizledim bir de genel bakımda ustam temizledi. temizliği çok kolay resimleyip yayınlamayı düşünmüştüm ama bu foruma resim ekleyemeiyorum. yerini şöyle tarif edeyim. hava filtresinden sonra tam motorun girişinde.
    Ne kadar sularsan sula keser sapından fidan olmaz.:1nee:

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)