Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 67 Sayfadan 46. Sayfa BirinciBirinci ... 36444546474856 ... SonuncuSonuncu
Toplam 669 sonuçtan 451 ile 460 arasındakiler gösteriliyor.
Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
dqw
    clio sedan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: Clio Direksiyon Kumandası

bende 2001 model clio rna 1,4 var teybim ise pıoner deh 3250 usb rw girişi var mı yok mu bilmiyorum o aparat uyar mı cevaplarsanız memnun olurum teşekkürler

kolega35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Binbaşı

Durum
    Otomobiliniz

İyi akşamlar,cihazınızın W/r girişi olup olmadığına baktım ,[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] linkinde W/R girişi var görünüyor.Yapmış olduğum aparatı bağlayarak çalışmaz hale gelen kumanda kolunuzu tekrar full olarak çalışır hale getirebilirsiniz.Üstelik yapmış olduğum aparat sayesinde kolun orijinal halinde bulunmayan ilave 3 özellik daha ilave ediyorum.Bu 3 özellik şunlar oluyor: Preset+ , Display ve Band fonksiyonlarıdır.Aparatı düşünürseniz özelden mesaj atarak veya 554 302 25 74 numaralı telefonumu arayarak iletişim kurabilirsiniz.Selamlar.
    Alıntı yucelburak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm lar bu konu çok ilgimi çekti lakin parça parça okumaktan tamda net bilgi elde edemedim, aracım megane 1 teyyip pıonerr deh 3050ub bu modele uygulanıyo sanırım yapılması gerekenler kısaca nedir,aydınlatırsanız sevinirim..
    Direksiyon kumanda kolu aparat çalışmam bulunmaktadır.Bu aparat yardımı ile Clio 2-3-4, Megane 1- 2 , Scenic 1 -2 , Peugeot 206-306-307 , Renault 19 (R19) , Master , Laguna1-2, Opel Vectra,Kango 1-2,Focus/Connect , Fiorino,Toyota,Kia ve daha bir çok araçta orijinal kumanda kolu ile Pioneer Sony Alpine JVC Blaupunkt Kenwood LG Panasonic Clarion'ları kontrol edebilirsiniz.
    İletişim için cep numaram: 554 302 25 74 'tür.

Binbaşı

Durum
    Otomobiliniz

İyi akşamlar,hem aracınız hem de cd çalarınız uygundur.Siz de özelden veya cep numaramdan iletişim kurarak detayları öğrenebilirsiniz.Selamlar.
    Alıntı clio sedan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 2001 model clio rna 1,4 var teybim ise pıoner deh 3250 usb rw girişi var mı yok mu bilmiyorum o aparat uyar mı cevaplarsanız memnun olurum teşekkürler
    Direksiyon kumanda kolu aparat çalışmam bulunmaktadır.Bu aparat yardımı ile Clio 2-3-4, Megane 1- 2 , Scenic 1 -2 , Peugeot 206-306-307 , Renault 19 (R19) , Master , Laguna1-2, Opel Vectra,Kango 1-2,Focus/Connect , Fiorino,Toyota,Kia ve daha bir çok araçta orijinal kumanda kolu ile Pioneer Sony Alpine JVC Blaupunkt Kenwood LG Panasonic Clarion'ları kontrol edebilirsiniz.

samkaran85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Standart Re: Clio Direksiyon Kumandası

Merhaba [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımıza ne kadar teşekkür etsem azdır. Yeni yapmış olduğu aparat sorunsuz çalışıyor, bugün montaj yaptım 10 dakka bile sürmedi sonuç mükemmel bütün butonları istediğim gibi hatasız çalışıyor. Emeklerine değmiş doğrusu çok başarılı bir çalışma olmuş işime çok yarayacak gibi ​hele istanbul trafiğinde teybi kendi konsolundan kontrol etmek çok zor direksiyon kumandası gibisi yok beni büyük bir dertten kurtardı. Direksiyon kumandası olup kullanamayan arkadaşlara önerilir.

gokhand0671 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Alıntı kolega35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ,tekrar herkese iyi günler dilerim.Forumdaki arkadaşların istekleri üzerine yapmakta olduğum aparattaki özellikleri geliştirme ve değiştirme çalışmalarım sona ermek üzeredir.Şu an itibarı ile aparat için kartların deneme amaçlı da olsa birkaç tane siparişini vermiş bulunmaktayım.Aparattaki PIC (Mikrokontrolcü) için yazılımı tamamladım.Kartlar hazır olduğunda buradan tüm arkadaşlara projenin tamamlandığını duyuracağım.Yeni tür aparat öncekine göre oldukça gelişmiş olacak.Bildiğiniz üzere önceki aparatta kumanda kolu üzerindeki döner tuş çalışmıyordu.Yeni aparatta bu sorun ortadan kalkacak.Yani artık döner tuşu da kullanabileceksiniz.Bir başka + özellik ise şu: Cd çalarınızda kayıtlı radyo hafızalarınız arasında geçiş yapabileceksiniz(PRESET İşlemi),bu tuş ile Cd veya USB de iken ise klasörler arasında geçiş yapabilirsiniz.Bir başka özellik; radyodaki FM1-FM2-FM3-MW kanalları arasında geçiş(BAND komutu) ve son olarak Cd çalar veya USB de iken ekranda görülen bilgileri değiştirme,yani ekranda çalan parça ile ilgili şarkıcı adı-parça adı-Albüm adı-Klasör adı gibi bilgilerin görünümünü değiştirilmesi(DISPLAY komutu) olmak üzere 10 Adet işlem yapabileceksiniz.Ancak bu arada şunu da belirtmek istiyorum.Tüm bu işlemleri yaptırabilmem için doğal olarak daha gelişmiş özellikler sahip bir PIC ve daha fazla miktarda malzeme kullanmam gerektiğinden ve aynı zamanda oldukça karmaşık olan devreyi hazır bir kart üzerinde uygulamam kaçınılmaz olduğundan tahmini olarak 5-6 TL gibi bir maliyet artışı kaçınılmaz olacaktır.Bundan dolayı isteyen arkadaşıma eski tip aparattan ,isteyen arkadaşıma da yeni tip gelişmiş özelliklere sahip aparattan yapacağım.Bu konudan dolayı beni anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum.
    Konuyu özetlemek gerekirse kumanda kolumuzun yapacağı işlemleri aşağıda detaylı olarak belirtmek istiyorum:
    Vol + : Sesi artırır
    Vol -: Sesi azaltır.
    Sessiz tuşu: Bu tuşa bastığınızda dinlemekte olduğunuz ses seviyesi 10'nun üzerinde ise ses seviyesini 9'a kadar kısar.10'nun altında ise sesi tamamen kısar(Bu özelliği ben kazandırmıyorum,Pioneer cihazların özelliğidir)
    Alttaki tek tuş: Source; yani cd-Tuner-Aux-USB seçimi yapar.
    Döner tuş: Aşağı hareketinde radyoda iken frekansı ileri alır,cd veya USB de ise bir sonraki parçaya atlatır.Yukarı hareketinde radyoda iken frekansı geri alır,cd veya USB de ise bir önceki parçaya atlatır.
    Sol üstteki Source tuşu: Radyoda Band(FM1-FM2-FM3-MW seçimi,CD veya USB de Klasör atlatma) işlemi yapar.
    Sağ üstteki Source Tuşu: Kayıtlı radyo hafızaları arasında geçiş yapar.
    Sol üst source tuşu + Alttaki tek tuş : Display(Cd veya USB de ekrandaki parça ile ilgili bilgilerin görünümünü değiştirir.Aparat hafta sonunda tamamen çalışır duruma gelecektir diye düşünüyorum.Tamamlandığında tekrar bilgilendireceğim.Selamlar.
    iyi geceler kolega üstad.bende eski aparatınız sorunsuz calışıyo ama döner tuşu kullanamıyorum:) şunu 10 ay önce geliştirseydiniz olmazmıydı???basarılarınızın devamını diliyorum...

Binbaşı

Durum
    Otomobiliniz

İyi günler arkadaşım,keşke çok daha önce yapabilseydim ama bu işler bilgi ve araştırma gerektiriyor.Açıkçası döner tuşu çalışır hale getirmek kolay olmadı.Tam tamına 3 ayımı verdim ve bu arada bir sürü PIC sizlere ömür oldu.Teorikte sistem çalışacak gibi duruyordu ama iş pratiğe dökülence evdeki hesap çarşıya uymuyor ve PIC'in en az bir adet pini gidiyordu.Uzun uğraşlar sonucu kesinlikle sorunsuz olarak çalışan devreyi ve yazılımı ortaya çıkardım.Selamlar.
    Alıntı gokhand0671 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi geceler kolega üstad.bende eski aparatınız sorunsuz calışıyo ama döner tuşu kullanamıyorum:) şunu 10 ay önce geliştirseydiniz olmazmıydı???basarılarınızın devamını diliyorum...

keremcem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OnBaşı

Durum
    Otomobiliniz

selam bu üründen istiyorum.son yaptığın direksiyon kumandasını.döner tuşun çalışması çok güzel bir özellik.arac markam renault symbol 2007 model.tayp sony gt35u
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    www.RenaultClubTR.com

T3sTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

merhabalar kolega35

geçenlerde hepsiburada da gördüğüm bir pioneer modeli çok beğendim

4450bt modelinde bluetooth var ve bu yüzden bunu almayı çok istiyorum, fakat özelliklerine baktığımda direksiyon kumandası için çıkış olmadığını gördüm... acaba bu model hakkında bilginiz var mı? eğer direksiyon kumandasını kullanamayacaksam üzülerek 3450ub modelini almak zorunda kalacağım...

Binbaşı

Durum
    Otomobiliniz

İyi günler,belirttiğiniz DEH-4450BT modelinde W/R girişi bulunmaktadır.Size cihazın arka tarafında W/r girişinin göründüğü iki adet link ekliyorum.Mikrofon girişinin altındaki yer W/R girişidir.Dikkatlice bakarsanız W/R yazdığını görürsünüz.Birinci linkte de özelliklerde "Mini jack input for remote control of OEM control (required interface)"yazıyor.Yani W/R girişi vardır. Selamlar.
    Alıntı T3sTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar kolega35

geçenlerde hepsiburada da gördüğüm bir pioneer modeli çok beğendim

4450bt modelinde bluetooth var ve bu yüzden bunu almayı çok istiyorum, fakat özelliklerine baktığımda direksiyon kumandası için çıkış olmadığını gördüm... acaba bu model hakkında bilginiz var mı? eğer direksiyon kumandasını kullanamayacaksam üzülerek 3450ub modelini almak zorunda kalacağım...
    Konu kolega35 tarafından (15-07-2012 Saat 06:49 PM ) değiştirilmiştir.

T3sTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

Alıntı kolega35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi günler,belirttiğiniz DEH-4450BT modelinde W/R girişi bulunmaktadır.Size cihazın arka tarafında W/r girişinin göründüğü iki adet link ekliyorum.Mikrofon girişinin altındaki yer W/R girişidir.Dikkatlice bakarsanız W/R yazdığını görürsünüz.Birinci linkte de özelliklerde "Mini jack input for remote control of OEM control (required interface)"yazıyor.Yani W/R girişi vardır. Selamlar.
    tekrar merhabalar

sonunda evde duramayıp bir pioneer yetkili satıcısına gidip 7350bt modelini W/R girişini gözlerimle görüp aldım :D bir tane de bana 2008 model symbol için arayüz hazırlayabilir misiniz? fiyatı ne kadardır nasıl görüşebiliriz?

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)