Aleo Flash Intro Banner Maker Aleo Flash Intro Banner Maker

Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 123
Toplam 29 sonuçtan 21 ile 29 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    Er

extreme ygt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0
    Aldığı Teşekkür: 0

Standart Cvp: Renault 19 ların en dolusu hangisi ???

arkadaşlar renault un avrupada sattığı araçlarda yok yok ama bizim insanımız arabada özelliğe önem vermediği ve paraya kıyamadığı için türkiyede üretilen renaultlarda çoğu şey opsyonel yapıo adamlar.mesela size gördüğüm bi avrupa r19 un özelliklerini syayım;hid.direksiyon.yol bilgisayarı,klima,alttan ısıtmalı deri koltuklar,elektrikli ayna,elektrikli sunruf,immobilser,orjnal uzaktan kumandalı merk.kilit,4 cam elektrikli,far yükseklik ayarı,gösterge paneli ışık ayarı,15 inç çelk jant,sis farı,abs,sürücü air bag,direksiyondan kumandalı ekolayırlı rayo teyp.sürücü koltuğu yükseklik ayarı,direksiyon yükseklik ayarı.air bag hariç bu özellikler 88 modlinde bile var...............

BİR ARKADASIMIZ YAZMIŞ BU OZELLIKLERI

bahsettıgı ozellıklr fransız 16 s lerde varrr cok manyak bı modeldır ndn gelmedıyse turkiyeye olsaydı sanırım tum 19 cuların altında suan olurdu heee
    :thumbsup: EXTREME YGT:thumbsup: RENAULT MASTAŞ
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Tümgenaral Renaultolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    13
    Aldığı Teşekkür: 25

Alıntı extreme ygt Nickli Üyeden Alıntı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    arkadaşlar renault un avrupada sattığı araçlarda yok yok ama bizim insanımız arabada özelliğe önem vermediği ve paraya kıyamadığı için türkiyede üretilen renaultlarda çoğu şey opsyonel yapıo adamlar.mesela size gördüğüm bi avrupa r19 un özelliklerini syayım;hid.direksiyon.yol bilgisayarı,klima,alttan ısıtmalı deri koltuklar,elektrikli ayna,elektrikli sunruf,immobilser,orjnal uzaktan kumandalı merk.kilit,4 cam elektrikli,far yükseklik ayarı,gösterge paneli ışık ayarı,15 inç çelk jant,sis farı,abs,sürücü air bag,direksiyondan kumandalı ekolayırlı rayo teyp.sürücü koltuğu yükseklik ayarı,direksiyon yükseklik ayarı.air bag hariç bu özellikler 88 modlinde bile var...............

BİR ARKADASIMIZ YAZMIŞ BU OZELLIKLERI

bahsettıgı ozellıklr fransız 16 s lerde varrr cok manyak bı modeldır ndn gelmedıyse turkiyeye olsaydı sanırım tum 19 cuların altında suan olurdu heee
    Aynen 16S'lerle dolu bir Türkiye ne güzel olurdu
    0 RH (-)

Kimse yokken biz vardık... Tüm Renault'lar hakkında bilgi yardım ve muhabbet için: facebook.com/Furkancuruk
    Creative Life

Er

extreme ygt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

harbıden furkan ...
    :thumbsup: EXTREME YGT:thumbsup: RENAULT MASTAŞ

Acemi

SAĞLAM18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

getirseler ilk hemen satardım bunu :D mo model meselesinide ben cözemedim aliza göruyom benim arabada olanlar yok bymen club göruyom benim arabadan fazla özellk bazen az benim aklım ermiyor bu 19 modellerine pek her turude tutuluyor genelde ben memnunum rne den

www.RenaultClubTR.com

EKO
    EKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Admin EKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    31
    Aldığı Teşekkür: 173

Evet Uğur un dediği gibi bende en full olanı vardı 1.8 rti 97 modeldi.elektrik li aynasından havayastığından tut yükseklik ayarlı bel destek ayarlı koltuğuna kadar vardı.Rti lerinde hepsi full değil bazıları full.Benimki kadar full olan belki türkiyede bir elin barmağı kadar ya var ya yok.Sattığım aracı hergün görüyorum bu arada.Pek sık binilmiyor haftada 1 kez anca.
    EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ ALLAH"INDIR

Hayırlısı olsun :D

Yasaklı Üye Kadir Salim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0
    Aldığı Teşekkür: 4

1.8i rte 1.4i rt(avrupa) hava yastığı klima virgültipi arka koltuk baş dayama arka iç aydınlatma lambaları orj bebek koltuğu sürücü koltuğu yükseltme kolu,çelik jant,orj kumanda

Acemi

isot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

uçak diyebilirsiniz kısaca

www.RenaultClubTR.com

Acemi

diras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

bendede r19 alize var 99 model.bende anlamadım bazılarında hava yastıgı var bazılarında yok.2000-2001 model alizeler en fulu sanırım

www.RenaultClubTR.com

Acemi

h_k_yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

Arkadaşlar merhabalar aranızda yeniyim Ben bugün Renault 19 europa 1.6 Rt bir araç aldım. 8900 Tl ye. Araç orjinal 95bin km de ve değişeni boyası yok. Ve ben araçlardan hiç anlamam artı bana ne tavsiye verebilirsiniz araç hakkında ve bildiklerinizi aktarırmısınız.

www.RenaultClubTR.com

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)