Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 13 Sayfadan 1. Sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 126 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    yavuz661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başçavuş

Durum
    Otomobiliniz

Standart R19 gösterge renkleri değişimi resimli anlatım

selamun aleyküm arkadaşlar dün anlatımım tam bitmek üzereyken chrome hata verdi bende bugun yeniden basladım

''bismillahirrahmanirrahim'' diyelim ilk önce :)

daha öncede paylaşmıştım ama toplu olsun diye kadran sökümü resimlerini de koycam bu arada aralardaki yazıları yine büyük harflerle yazcam umarım adminler kızmaz :D

NOT:ARKADAŞLAR BU NOTU KONUYU HAZIRLADIKTAN SONRA YAZDIM TAM 1.5 SAAT UĞRAŞTIM HAZIRLAMAK İÇİN BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEZSİNİZ İNŞALLAH GÖRÜRSENİZDE CANINIZ SAĞ OLSUN :)

YAPACAK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN BELKİ BİŞEYİ BİYERİ ATLAMIŞ OLABİLİRİM BANA YAZSINLAR ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLURUM

arkadaşlar ilk göz ağrımı satalı 2 yıldan fazla oldu bulabildiğim resimleri tekrar paylaşıyorum 2 yıl önceki proje oldugu için hangi resim nerenin zerre kadar hatırlamıyorum o yüzden sıradan ekleyeceğim umarım işinize yarar :)

İLK OLARAK BU İKİ VİDAYI SÖKÜYORUZ

SONRA BU İKİ VİDAYI SÖKÜYORUZ

SONRA BU ELİMDE TUTTUGUM KM/H TELİNİ SÖKÜYORUZ TIRNAKLI Bİ PARÇA GALİBA SÖKERKEN KIRMAMAYA DİKKAT EDİN

NOT:GÖSTERGENIN SOL ALT TARAFINDA BİR VİDA DAHA VAR RESMİNİ CEKMEYİ UNUTTUM BULAMAZSANIZ HABER EDIN ORANIN DA RESMİNİ KOYARIM

ŞİMDİ GÖSTERGENİN ARKASINDA ÜÇ ADET SOKET VAR ONLARI SÖKÜYORSUNUZ YANLIZ SÖKERKEN YİNE DİKKAT EDIN MALUM TAMIRI ZOR BİR PARÇA :D ELİNİZİ GÖSTERGENIN ARKASINA ATTINIZMI ELİNİZE GELİR RESİMDE KIRMIZI İLE ÇİZDİĞİM YER SOKETLERIN YERLERİ

ŞİMDİ Bİ AKSİLİK OLMAMIŞSA GÖSTERGENİN ELİNİZDE OLMASI LAZIM RESİMDE YİNE KIRMIZIYLA ÇİZDİĞİM TIRNAKLARI KURTARIP GÖSTERGENİN ÖN CAM APARATINI ÇIKARIYORUZ

ŞİMDİ İLK ÖNCE İBRE ÇUBUGUNU SAGA SOLA FAZLA OYNATMADAN YUKARI DOĞRU ZORLAYIN ÇIKACAKTIR DAHA SONRA KIRMIZIYLA ÇİZDİĞİM TIRNAKLARDAN GÖSTERGE KAGIDINI CIKARIN VE YEŞİLLE ÇİZDİĞİM YERLERDEKİ VİDALARI SÖKÜN

NOT:BEN SADECE BENZİN GÖSTERGESİNİ ÖRNEK GÖSTERDİM DİĞER GÖSTERGELERİDE AYNI ŞEKİLDE ÇIKARIYORSUNUZ YANLIZ KM/H GÖSTERGESİNİN TURUNCU PLASTİĞİNİ SÖKTÜKTEN SONRA ÜZERİNDE İKİ TANE SİYAH PARÇA VAR ONLARDAN BİRİ SABİT DEĞİL DİKKAT EDİN KAYBOLMASIN

BU ARADA SÖKTÜĞÜNÜZ VİDALARI PARÇALARI HERHANGİ BİR POŞETİN VEYA KUTUNUN İÇİNE KOYUN Kİ KAYBOLMASIN

TURUNCU PLASTİĞİN SÖKÜLMÜŞ HALİ

ŞİMDİ GELDİK GÖSTERGE KAGITLARINDAKİ BOYANIN KAZINMASINA FAZLA SAĞA SOLA TAŞIRMADAN VE FAZLA ZEDELEMEDEN HERHANGİ BİR KESİCİ DELİCİ ALETLE RAKAMLARIN VE ARALARDAKİ CUBUKLARIN FALAN ARKASINDAKİ SARI BOYAYI KAZIYORUZ

NOT:BOYAYI KAZIRKEN KAGIDIN ÖN YÜZÜNÜ FAZLA KİRLETMEMEYE ÇALIŞIN TEMİZLENMESİ BİRAZ ZOR

BOYASI KAZINMIŞ GÖSTERGE KAGIDINDAN BİR GÖRÜNTÜ

BURASI İŞİN EĞLENCE KISMI :D BEN HER İHTİMALE KARSI PHOTOSHOPLA Bİ BAKTIM NASIL GÖRÜNÜR DİYE FARKLI RENKTE DE DENEDİM AMA BENCE EN GÜZELİ KIRMIZI BEYAZ ;)

ŞİMDİ GELDİK EN FAZLA İŞÇİLİK GEREKTİREN YERLERDEN BİRİNE GÖSTERGE KAGIDINDA BOYAMAK İSTEDİĞİNİZ YERİ DİĞER ÇİZGİLERE TAŞIRMADAN BOYAYACAKSINIZ DİĞER ÇİZGİLERE GECERSE ÇOK ÇİRKİN GÖRÜNÜR BOYA OLARAK BEN CD KALEMİ VE KEÇELİ KALEM KULLANDIM

NOT:İŞİM BİTTİKTEN SONRA AKLIMA GELDİ EŞİNİZİN KARDEŞİNİZİN KIRMIZI OJESİ VARSA ONUDA Bİ DENEYİN BENCE DAHA İYİ OLUR CD KALEMİ FALAN ÇOK YORUYOR KAGIT KALEM MÜREKKEBİNİ TUTMUYOR

BÜTÜN GÖSTERGE KAGITLARININ BOYASINI İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE KAZIYIP İSTEDİĞİNİZ GİBİ BOYADIKTAN SONRA EL DEĞDİRMEDEN Bİ KENARA KOYUN BOYA GÖSTERGE KAGIDINI TUTMADIYSA SİLİNEBİLİYOR ÇÜNKÜ :)

ŞİMDİ GELDİK LEDLERİMİZİ DÖŞEMEYE RESİMDE KIRMIZIYLA ÇİZDİĞİM DİPSİZ AMPULÜN İKİ KENARINDA METAL VAR (ARTI - EKSİ TARAFLARI YANİ ) LEDİMİZİN KABLOLARINI BURALARA LEHİMLİYORUZ VE GÖSTERGE KAGITLARINI GÜZELCE AYDINLATACAK ŞEKİLDE KENARLARA YAPIŞTIRIYORUZ

LEDİN TAMAMEN DÖŞENMİŞ HALİNDEN BİR GÖRÜNTÜ

VE ŞİMDİ GELDİK ASIL İŞÇİLİK KISMINA;KADRANDAKİ TURUNCU PLASTİK YERİNE ŞEFFAF PLASTİK KOYACAGIZ ŞEFFAF PLASTİĞİ REKLAMCILARDAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ BEN 3 GÜN ARADIM MEĞERSE ESNAF KOMŞUMUZDA VARMIŞ AMA İBNE HERİF HURDA PARÇAYA 5 TL İSTEDİ BENDEN NEYSE BEN ILK ETAPTA ŞEFFAF PLASTİK BULAMADIGIM İÇİN ŞEFFAF Bİ KABIN ALTINI (BAL KABI :D ) KESTİM BİÇTİM DELDİM GÖSTERGEYE OTURACAK ŞEKİLDE AYARLADIM

NOT:BU KISIM TAMAMEN SİZİN EL BECERİNİZE KALMIŞ ...

BUDA BAŞKA BİR GÖRÜNTÜ KESİLECEK YERLERİ ÇİZDİM SİZE TAVSİYEM TURUNCU PLASTİKLE ŞEFFAF PLASTİĞİ ÜST ÜSTE GETİRİN VE KESİLECEK DELİNECEK OYULACAK YERLERİ KALEMLE İŞARETLEYİN KESİNLİKLE YAN YAPMAMAYA ÇOK DİKKAT EDİN YOKSA İŞİNİZ BİTİNCE GÖSTERGE KAGIDI YAN GÖRÜNEBİLİR :D

NOT:TURUNCU PLASTİĞİN ÜSTÜNDE GÖSTERGE KAGITLARININ TAKILDIGI RAPTİYEYE BENZER SİYAH PARÇALAR VAR BUNLARIDA PENSE YARDIMIYLA SÖKÜP ŞEFFAF PLASTİĞİN ÜSTÜNE DÜZGÜN BİR BİÇİMDE TAKMALISINIZ

İŞTE PARÇALARIN HAZIRLANMIŞ HALİ

BUDA ESKİ PARÇALARIMIZ

VE İŞLEMİMİZ BİTTİ ŞİMDİ HAZIRLADIĞIMIZ PARÇALARI MONTE EDİYORUZ GÖSTERGE KAGITLARINI YİNE FAZLA ELLEMEDEN TAKIYORUZ İBRE ÇUBUKLARINI TAKIYORUZ ÖN KORUYUCU CAM APARATINI TAKIYORUZ VE GÖSTERGEYİ ARACA GÖTÜRÜP ZARAR VERMEDEN SOKETLERİ TAKIYORUZ (3 ADET) DAHA SONRA VİDALARI FALAN SIKIP MONTAJ İŞLEMİNİ BİTİRİYORUZ SİZ BAKMAYIN BENIM BU RESİMLERİ EVDE ÇEKTİĞİME :D :D

BUYRUN :)

BUDA KARANLIKTA

BUDA ESKİ HALİ

YAPACAK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN BELKİ BİŞEYİ BİYERİ ATLAMIŞ OLABİLİRİM BANA YAZSINLAR ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLURUM

SAYGILARIMLA ... :)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu yavuz661 tarafından (27-05-2017 Saat 10:51 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: resimler güncellendi
    izmugur, josephxx, tanrikut ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Başçavuş

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: r19 gösterge renkleri değişimi resimli anlatım

bu arada ben göstergenin orjinal halini çekmeyi unutmuştum buda orjınal hali bi abi sag olsun gönderdi :)

[IMG][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Uploaded with [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][/IMG]
    Zozing bunu beğendi.

alperserkan01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OnBaşı

Durum
    Otomobiliniz

emeğine sağlık güzel çalışma olmuş gösterge esmini çektim ama siteye ekleme şansım olmadı işten fırsat bulup kusura bakma
    enkısa zamanda bende yapmayı düşünüyorum aynı yöntemle kalorifer göstergesindeki turuncularıda değiştirebiliyormuyuz ve cam anahtarındaki ışıkları ?

volkan.erman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OnBaşı

Durum
    Otomobiliniz

emegine sağlık.iyi günlerde ampuller ledler eskisin ;)
    VolkanermaN

yasin186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çavuş

Durum
    Otomobiliniz

ellerine sağlık.güzel olmuş.güle güle kulan inşallah
    www.RenaultClubTR.com

Başçavuş

Durum
    Otomobiliniz

sağolun arkadaşlar teşekkürler :) [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] içinemi doğdu nedir şu anda elimde kaloriferin parçası hıyar herifler 1 tane 1.5 watt lık ampük koymuşlar :D ben ledi döşicem yine ama düğmenin üstündeki turuncuyu değiştirmek çok zor düğmeyi dagıtman lazım ben hiç uğraşmicam o kadarına takılmaya gerek yok :)

malikuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi

Durum
    Otomobiliniz

üstad eline sağlık. 10 numara bir çalışma olmuş.

yalnız birşey sorucam. ibrelerde neden aydınlatma yok?
    www.RenaultClubTR.com

m.kaan46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Er

Durum
    Mekan Bursa/Vatan K.Maraş/okuduğum yer Bozüyük
    Otomobiliniz

ibrelerde aydınlatma yok,bide ibreler aşağı düşmüş biraz.
    Renault 19 Europa 1.4 RNA
    16 SU 515
    :D

alperserkan01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OnBaşı

Durum
    Otomobiliniz

kolay gelsin galiba içime doğmuş merak ettim şimdiden kalorifer göstergeleri güzel oldumu ?

Başçavuş

Durum
    Otomobiliniz

Standart Cevap: R19 gösterge renkleri değişimi resimli anlatım

malik ve kaan arkadaşlar hem cok işçilik gerektirdiğinden,hem benim mantar led olayından pek anlamamamdan,hem bunaldıgımdan,hemde biraz daha sade görünmesini istediğimden çubukları aydınlatmadım :) ayrıca kaan kardeş ona dikkat etmemişim haklı olabilirsin ileride sorun yaşarsam hallederim heralde oda nazarlık olsun şimdilik :)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler