Aleo Flash Intro Banner Maker Aleo Flash Intro Banner Maker

Kullanıcı Tag Listesi

Toplam 4 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 33 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
dqw
    Çavuş MURAT_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0
    Aldığı Teşekkür: 0

Standart Cvp: sizce ford focus nasıldır?

7000 km focus kullandım makyajlı 2004 senesinde.yol tutuş hakikatten güzel sınıfının en iyi yol tutuşu focustadır.lpg ile uyumluluk konusunda bir fikrim yok.makyajsız ve makyajlı focusların arasında yol bilgisayarı ve dijital klima farkı var.2002de focuslar makyaj gördü bilginize

BİZE HADDİMİZİ BİLDİRMEK İSTEYENLER ÖNCE KENDİ HADDİNİ BİLSİNLER,BİZE HADDİMİZİ BİLDİRMEK KİMSENİN HADDİ DEĞİL!!!!

SLC
    SLC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Selçuk Ayık SLC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    46
    Aldığı Teşekkür: 49

valla bilgileri göz önünde bulundurunca hep artıyu gösteriyor focus
    RenaultClubTr

Başçavuş Welldeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

Ford Focus LPG montajında emme manifoldu delinmeden sistemin uygulanabildiği çook çook çoook ender araçlardan biridir, yani aracın orjinalliğine ellemiyosun yarın bi gün söktüğünde kimse anlayamıyo lpgi olduğunu, genelde kendi sınıflarına göre sağlamdır yol tutuşu çok iyidir ancak yedek parça olarak sınıf arkadaşlarından biraz pahalıdır, kasko firmalarının korkulu rüyası diye duymuştum :) bahsettiğin model focusun üzerine 3 4 kez model yenilenip makyajlanmasına rağmen popüleritesi kaybetmeyen yani çok tutulan bir model ikinci el piyasası oldukça yüksek al satta üzmez, kronik hatası var bikaçtane bildiğim; soğukken kayışları öter birde katalizörün oralarada bir yerde hız sensörü var dışarıda muhavazası pek iyi olmayan bir yerde bunun pislenmesi yada nemlenmesi sonucu yolda giderken göstergelerin birden gitmesi görülebiliyor bi süre sonra tekrar düzeliyor bunun dışındada yakıtta pek cimri değil benden bu kadar :)

Tabe bana sorarsan al bitane 2000 2001 civic 1.6 ES 120 hp inan hiç ama hiç bir sıkıntısı yok kronik arızası olmayan ender araçlardan :) focustan 5 gömlek üstün bence
    Konu Welldeath tarafından (01-11-2009 Saat 08:11 PM ) değiştirilmiştir.
    "BENİ İNKÂR EDECEKSİNİZ. HATTA BÜHTANLA YADEDECEKSİNİZ. HİNT'E, YEMEN'E VE MISIR'A GİDEN FİKİRLERİM, ORADA FİLİZLENEREK GELİP SİZİ BOĞACAKTIR." MAREŞAL GAZİ MUSTAFA KEMAL.

SLC
    Teşekkür Et
    46

emme manifoldu delinmemesi gerçekten çok iyi bir durum
    fakat bu arabalar geçen sene 13-14 e çok rahat bulabiliyorduk
    yani aradan 1 sene geçti arabalar eskidi( mekanik- boya - km....VS)
    aslında sahibindende yazan fiyatlar hep çok yüksek nasıl bir ortam yaratıpta bu arabaları insanlara bu fiyata satmayı inandırıyorlar anlayamıyorum bir araba 1 sene sonra 2-3 milyar yükselirmi heleki kriz varken fırsatçılığın bu kadarı diyorum
    RenaultClubTr

Teşekkür Et
    0

Alıntı bascals Nickli Üyeden Alıntı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    emme manifoldu delinmemesi gerçekten çok iyi bir durum
    fakat bu arabalar geçen sene 13-14 e çok rahat bulabiliyorduk
    yani aradan 1 sene geçti arabalar eskidi( mekanik- boya - km....VS)
    aslında sahibindende yazan fiyatlar hep çok yüksek nasıl bir ortam yaratıpta bu arabaları insanlara bu fiyata satmayı inandırıyorlar anlayamıyorum bir araba 1 sene sonra 2-3 milyar yükselirmi heleki kriz varken fırsatçılığın bu kadarı diyorum
    ederini söyliim sana 2000 model kazasız boyasız sedan ambiante bordo renk 110000kmde güvenlik paketi abs 2 srs ve manuel sunroof lu focusu 15.000 tl ye aldık bi abimize sıkışıktı eski sahibi ederi 16.000 civarıydı temiz istiyosan bu paraları gözden çıkaracaksın 13 14 e bulduğun araç biraz dökük olur sana sıkıntı çıkarır
    "BENİ İNKÂR EDECEKSİNİZ. HATTA BÜHTANLA YADEDECEKSİNİZ. HİNT'E, YEMEN'E VE MISIR'A GİDEN FİKİRLERİM, ORADA FİLİZLENEREK GELİP SİZİ BOĞACAKTIR." MAREŞAL GAZİ MUSTAFA KEMAL.

Binbaşı ugur_es - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0
    Aldığı Teşekkür: 2

Bana göre eksi yanı motor alt koruma zırhı yok 15 bin civarına alınabilecek güzel bir araba.
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Üsteğmen sencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    0

Alıntı cliosportap Nickli Üyeden Alıntı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    tol tutus cok iyi ama
    araba tam bir kulustur
    zamanında bir arkadasta vardı
    bir ısıkta bir broadwayle kapıstık 3-4 ısık ole gectik brod hep onde
    adam en son ısıkta camı actı dikkatli olun motorunuzu yakarım dedi:D
    o derece yani
    Yok daha neler...
    Focus'un ölüsü Brodway'dan iyidir.
    Her yönüyle.
    Biraz şöförden kaynaklanmıştır o bahsettiğiniz husus.
    Kullandım, önceki arabam ford idi, taş gibi araba.
    Brodway gibi her tarafı kalk gidelim demez.
    Biraz duygusal yaklaşıyorsunuz diğer markalara.
    Sadece siz değil, genelde bütün renocular.
    Megane II Expression 2007 1.5 dci 80 hp

Söz ağızdan çıkana kadar senin esirindir.
    Ağızdan çıktıktan sonra sen onun esiri olursun.

Hazreti Ali (K. V.)

SLC
    Teşekkür Et
    46

Alıntı Welldeath Nickli Üyeden Alıntı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    ederini söyliim sana 2000 model kazasız boyasız sedan ambiante bordo renk 110000kmde güvenlik paketi abs 2 srs ve manuel sunroof lu focusu 15.000 tl ye aldık bi abimize sıkışıktı eski sahibi ederi 16.000 civarıydı temiz istiyosan bu paraları gözden çıkaracaksın 13 14 e bulduğun araç biraz dökük olur sana sıkıntı çıkarır
    tamam olabilir herkez bir piyasasını tutturur ona kastırır alan varsa alır fakat az çok biliyorum araba piyasalarını şöyle düşün benim arabamın eş değer sayılabilcekleri sahibindende 5.5-6 falan yazıyorlar hatta kötü durumda olanları bile bu fiyatlarda fakat ben 4.5 milyar hatta 4.250 ye düştüğüm halde bile arabamı satamıyorum ki o adamları takip ediyorum hiç birisi satamıyor kim kime kastırırsa öyle gidiyor millet saf gibi bunlara inanıyor
    RenaultClubTr

Teşekkür Et
    0

İnternet ilanının adetidir ilan veren istediği paranın üstüne 1 - 1,5 pazarlık payı koyar :) sen ciddi düşündüğün aracın sahibiyle direk telefonla yada yüzyüze görüş fiyat çok farklı olucak arama yaptırırkende elindeki paranın 1.5 üstünde yaptır

SLC
    Teşekkür Et
    46

Alıntı Welldeath Nickli Üyeden Alıntı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    İnternet ilanının adetidir ilan veren istediği paranın üstüne 1 - 1,5 pazarlık payı koyar :) sen ciddi düşündüğün aracın sahibiyle direk telefonla yada yüzyüze görüş fiyat çok farklı olucak arama yaptırırkende elindeki paranın 1.5 üstünde yaptır
    işte kim kime itelerse diyorum :)
    bizim türk insanı olarak yaratılışımızda var galericilik ille yüksek olcak kolunu yormadan 1-2 milyar kazancak ahh ahhhh
    RenaultClubTr

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)